یک ویدیوی دیدنی؛ وقتی رنج روور از ۹۹۹ پله بالا می‌رود!

یک ویدیوی دیدنی؛ وقتی رنج روور از ۹۹۹ پله بالا می‌رود!
شرکت‌های خودروسازی علاقه زیادی دارند تا با ویدئو‌های تبلیغاتی قدرت و عمل‌کرد خودرو‌های خود را به رخ رقبا بکشند. در بیشتر مواقع نیز این برنامه‌های تبلیغاتی در قسمت‌های عجیب و جالب توجه دنیا صورت می‌گیرد تا طرفداران بیشتر جذب شوند.
در این تبلیغات سعی بر این است که خودروهای معمولی که در بازار به‌فروش می‌روند کارهای استثنایی و شگفت‌انگیز انجام دهند تا نظر مشتری‌ها بیشتر به یک برند خاص جلب شود. در همین راستا شاهد تبلیغ جدیدی هستيم که در آن یک رنج روور از ۹۹۹ پله از پلکانی در یکی از کوه‌های چین بالا می‌رود.

در این تبلیغ شاهد یک خودروی آف‌رود رنج‌ روور مدل P400e هستیم که به پیشرانه هیبریدی مجهز است. و لندروور با نمایش این خودرو قصد داشت ثابت کند که سیستم انتقال نیروی هیبریدی جدید این خودرو عمل‌کرد بالایی دارد. به همین دلیل به جای مانور دادن بر روی آسفالت یا جاده‌‌های خاکی و سنگلاخ، لندروور پلکان ۹۹۹ پله‌ای کوهستان تیان‌من را انتخاب کرد تا رنج روور P400e با بالا رفتن از حدود هزار پله ثابت کند که خودرویی تمام‌عیار است.

لندروور برای جذابیت هرچه بیشتر قدرت‌نمایی رنج روور خود به کوهستان سرسبز تیان‌من در کشور چین رفت. جالب است بدانید این منطقه به عنوان یکی از زیباترین مناطق گردشگری چین به‌حساب می‌آید و عنوان قطعه‌ای از بهشت را از آن خود کرده است.

در این منطقه پلکان ۹۹۹ پله‌ای را شاهد هستیم که تا ارتفاعات کوه بالا می‌رود. ورودی این پلکان که با نام دروازه بهشت نیز خطاب می‌شود زیبایی وصف‌ناپذیری دارد تا رنج روور مدل P400e در این منطقه زیبا قدرت خود را به رخ رقبا و طرفداران بکشد.

لاستیک‌های این خودروی رنج روور در حین بالا رفتن از پله‌ها تنها با نوک پله تماس داشتند و در نتیجه اصطکاک بسیار کمی را میان خودرو و پله‌ها شاهد بودیم. اما همان‌‌گونه که انتظار می‌رفت رنج روور P400e مثل آب خوردن از ۹۹۹ پله با شیب زیاد بالا رفت بدون اینکه خم به ابرو بیاورد.

 

 


۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۴۱
برترینها |
تعداد بازدید : ۲,۸۸۱
کد خبر : ۹,۵۴۱

نظرات بینندگان

محمد سادین
۱۳۹۷/۰۵/۲۶
5
0
0

عالیست


نام را وارد کنید
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

برای دریافت فایل الکترونیکی مجله ثمر به صورت pdf در کادر زیر آدرس ایمیل خود را وارد کنید.