به جای آسپرین این دانه های شگفت‌انگیز را مصرف کنید

به جای آسپرین این دانه های شگفت‌انگیز را مصرف کنید

اگر شما هم از آن دسته افراد هستید که از آسپرین استفاده می کنید تا خونتان لخته نشود اما داروهای شیمیایی می تواند در دراز مدت عوارض خطرناکی داشته باشد. پس بهتر است به جای آسپرین این دانه ها را مصرف کنید!
به گزارش بهداشت نیوز: آسپرین از جمله قرص هایی است که اغلب افراد مصرف می کنند تا دچار لختگی خون نشوند ولی از مصرف بسیار آسپرین می ترسند و دنبال جایگزینی برای آسپرین هستند. پس توصیه می کنیم حتما این مقاله را بخوانید تا بدانید که باید به جای آسپرین این دانه ها را مصرف کنید!

 
به جای آسپرین این دانه ها را مصرف کنید!

 

بسیاری از افراد در سراسر جهان روزانه آسپرین مصرف می‌کنند تا از لخته شدن خون پیشگیری کنند.
 
تحقیقات در آمریکا نشان می‌دهند دانه‌های گوجه فرنگی می‌توانند به عنوان جایگزین طبیعی آسپرین کاربرد داشته باشند.
 
دانشمندان در دانه‌های گوجه فرنگی ماده ای را پیدا کردند که می‌تواند با پیشگیری از لخته شدن خون در بدن به گردش طبیعی خون انسان کمک کرده و به نوعی عملکرد قرص آسپرین را شبیه‌سازی کند. 
 
هم اکنون بسیاری از افراد در سراسر جهان روزانه آسپرین مصرف می‌کنند تا از لخته شدن خون پیشگیری کنند، این در حالی است که مصرف این دارو می‌تواند عوارض زیادی مانند خونریزی معده را به همراه داشته باشد.
 
آزمایشات نشان می‌دهند 3 ساعت بعد از مصرف این ماده گردش خون بدن به حالت یکنواخت درمی آید و اثرات آن تا 18 ساعت در بدن باقی می‌ماند.
 
:large_blue_circle:البته این یافته ها به این معنی نیستند که شما مجازید مصرف آسپرین را خودسرانه قطع کنید.
 

۱۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۲:۲۶
ایسنا |
تعداد بازدید : ۴۸۳
کد خبر : ۹,۳۸۴

نظرات بینندگان

جواد ناظری
۱۳۹۷/۰۴/۱۶
0
0
0

خسته نباشید ممنون ازبرنامهخوبتان لطفا بفرمایید چه مقداردرروز دانه گوجه فرنگی بخوریم وآیا پخته وخام آن ازنظر خاصیت فرق دارند


نام را وارد کنید
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید