دورکاری برای افراد بازنشسته جهت کسب درآمد بیش تر

دورکاری برای افراد بازنشسته جهت کسب درآمد بیش تر
دورکاری برای افراد بازنشسته و سپری کردن ساعات طولانی روز در محیطی سازنده و مفید کارآیی افراد را افزایش می دهد.
 
آدم ها به دنبال درآمد بیش ترند و حاضرند هرکاری که در حوزه ی استعداد و توانایی شان باشد را برای دستیابی به درآمد بیش تر انجام دهند. این اتفاق بر افراد بازنشسته که دهه ی چهار یا پنجم زندگی شان هستند نیز صدق می کند.  اما بدلیل کاهش توانایی جسمی (و شاید ذهنی) از انجام فعالیت های ذهنی و یا فیزیکی سخت تر بازمی مانند. به نظر می رسد که دورکاری در این شرایط به کمک شان می شتابد. دورکاری فقط برای جوانان جهت پر کردن پاره وقت های خودشان نیست! بلکه می تواند همدم و هم صحبت خوبی برای افراد بازنشسته باشد. در این پست، به راه ها و انواع دورکاری برای افراد بازنشسته می پردازیم تا بتوانند در حین سپری کردن ساعات روزانه شان، درآمدی نیز برای زندگی راحت تر کسب کنند.

۱- نماینده خدمات مشتری
کاری که باید انجام داد: پاسخ دادن به سوالات مشتریان، مشکلات اتصال، گرفتن سفارشات و پیگیری آنها. وابسته به خود شرکت، می توان از طریق تلفن، بصورت گفتگوی آنلاین و یا هر دو این ارتباط را با مردم برقرار کرد.

خوب است اگر: فردی مردمی باشید. بتوانید چند وظیفه را باهم پیش ببرید. سرعت تایپ خوبی داشته و اتاقی آرام برای کار فراهم کنید.

۲- دستیار مجازی
کاری که باید انجام داد: همه ی کارهایی را که یک دستیار (منشی) قدیمی اداری انجام می داد را انجام می دهید: فراهم کردن مکاتبات، مدیریت تقویم و زمانبندی، تنظیم سفرهای کاری و ورود داده ها

خوب است اگر: تجربه ی کار در دفتر را داشته باشید. مهارت های مدیریت زمان خوب را دارا باشید و در پردازش کلمات پایه ماهر باشید.

۳- مدافع برند
کاری که باید انجام داد: گفتگوی آنلاین با بازدیدکنندگانِ وب سایتِ برند موردعلاقه تان! ارائه ی پیشنهاد و نکات لازم. همینطور پاسخ دادن به سوالات درباره ی محصولات.

خوب است اگر: خودتان را به عنوان یک کارشناس در حوزه ی یک برند یا محصول خاصی درنظر بگیرید. از اینکه یافته های خودتان را با دیگران به اشتراک بگذارید لذت ببرید. همیشه آرزوی یک “مسئول خرید شخصی” شدن داشته باشید!

۴- مربی
کاری که باید انجام داد: دانش خودتان را با دانشجویان در رده های سنی مختلف به اشتراک بگذارید. باید درس هایی را ایجاد کنید. تست ها را نمره دهید.

خوب است اگر: در یک زمینه ی خاص دانش و مهارت زیادی داشته باشید. (اگر گواهی مربیگری داشته باشید بهتر است اما ضروری نیست!) تجربیات واقعی داشته باشید. بتوانید در تست های آنلاین نمره ی قبولی کسب کنید.

۵- کارشناس یک مبحث خاص
کاری که باید انجام داد: به زنجیره ی گسترده ای از سوالات که از جانب مشتریان و کسب وکارها -درباره ی حوزه ای که شما اطلاعات زیاد و خاصی در آن دارید- ارسال می شود پاسخ دهید.

خوب است اگر: تجربه های آکادمی و واقعی زیادی را در حیطه ی خاصی داشته باشید.

۶- نویسنده/ ویرایشگر
کاری که باید انجام داد: همه چیز -از غلط گیری گرفته تا نوشتن مقاله برای انتشارات آنلاین. نوشتن حوزه ی بسیار گسترده ای ست. اگر بتوانید به اصل مطلب در این خصوص برسید، فرصت های بدیع بسیاری در مقابل تان قرار خواهد گرفت.

خوب است اگر: ارتباط خوب با کلمات، مهارت در گرامر و قواعد و علامت گذاری! کارشناس در یک حوزه


امیدوارم این موارد، به شما برای دورکاری افراد بازنشسته ایده هایی را در ذهن تان ایجاد کنند. اگر تجربه ای در خصوص این موضوع دارید می توانید با ما اشتراک بگذارید.

 

http://cstland.com

 

   

مطالب مرتبط:

۴ دی ۱۳۹۶ ۱۰:۰۵
تعداد بازدید : ۱,۴۵۱
کد خبر : ۷,۸۹۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

برای دریافت فایل الکترونیکی مجله ثمر به صورت pdf در کادر زیر آدرس ایمیل خود را وارد کنید.