هزینه تفریحات در جزیره کیش چقدر می شود؟ +عکس و جدول

هزینه تفریحات در جزیره کیش چقدر می شود؟ +عکس و جدول
کیش جزیره ای در خلیج همیشه فارس یکی از مهمترین مراکز گردشگری ایرانی هاست و بسیاری از مردم سالانه از آن دیدن می کنند ولی البته بیشتر زمان خود را در بازارها می گذرانند و مکان های گردشگری آن را نمی دانند و نمی بینند.
به گزارش جام جم آنلاین از ایران جیب، کیش جزیره ای 90 کیلومتری در خلیج فارس که بسیاری از گردشگران ایرانی هرساله خود را به آن می رسانند در روزگاران قدیم نیز به عنوان یک منطقه تجاری بین چین، ایران و اروپا بوده است.

 

این جزیره با امکانات فراوانی که دراد و همچنین طبیعت زیبا، ساحل های مرجانی و بازارهای مختلف همه از دلایلی هستند که می توان برای جایگزینی این جزیره به جای سفر به خارج کشور آورد.
جاذبه های گردشگری کیش بسیار زیاد هستند که برخی از آن ها بیش از دیگر جاذبه ها برای گردشگران آماده سازی شده اند و البته تبلیغات گسترده ای نیز روی آن ها انجام شده است. این درحالی است که برخی از محل های آن همچنان بکر و یا کمتر دست خورده باقی مانده است.
این جزیره سالانه حدود 1.5 میلیون نفر گردشگر را به خود جذب می‌کند.
مسافران و گردشگران می توانند به همراه خودروی خود از بنادر لنگه، چارک و آفتاب و با شناورهای مخصوص وارد جزیره زیبای کیش شوند.
مسافت بین کیش تا تهران از راه هوایی 1052کیلومتر، تا بوشهر از راه دریایی 675 کیلومتر، تا بندرعباس 250 کیلومتر، تا بندر لنگه 90 کیلومتر و تا جزیره هندرابی 28 کیلومتر است.
همچنین نزدیکترین بندر ایران به جزیره کیش، بندر چارک می‌باشد که با این جزیره 18 کیلومتر فاصله دارد.

 

هزینه حمل خودرو با لندینگ کرافت از بندر چارک :

 

قیمت کلی رفت و برگشت بین 300 تا 350 هزار تومان می باشد.
 

 

 

اجاره روزانه منزل مبله در کیش :

 

برای آپارتمان یک خوابه بین 170 تا 250 هزار تومان
برای آپارتمان دو خوابه بین 250 تا 400 هزار تومان
برای آپارتمان 3 خوابه بین 350 تا 500 هزار تومان

 

تعرفه و هزینه‌های تفریحات و سرگرمی در جزیره کیش :

 اجاره انواع خودرو در کیش :