"شب یلدایی ما و شما" برنامه مجازی صندوق بازنشستگی برای بازنشستگان/ یکشنبه ساعت 20 همراه شماییم

"شب یلدایی ما و شما" برنامه مجازی صندوق بازنشستگی برای بازنشستگان/ یکشنبه ساعت 20 همراه شماییم
صندوق بازنشستگی کشوری در آستانه فرارسیدن شب یلدا برنامه ای مجازی را برای بازنشستگان و وظیفه بگیران فرهیخته این صندوق و خانواده تدارک دیده است.
 
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، برنامه مجازی «شب یلدایی ما و شما» کاری از صندوق بازنشستگی کشوری است که فرداشب (یکشنبه ۳۰ آذرماه 99) از ساعت 20 در صفحه رسمی صندوق بازنشستگی در اینستاگرام به نشانی https://www.instagram.com/cspfnews و همچنین آپارات صندوق به نشانی https://www.aparat.com/cspf.ir پخش خواهد شد و بازنشستگان عزیز می توانند به تماشای این برنامه بنشینند.
 
 
در این برنامه مجازی که حدود یک ساعت و نیم به طول خواهد انجامید، بخش های فرهنگی متنوعی چون طنز شبانه با حسن ریوندی، موسیقی ناب ایرانی با حضور حجت اشرف زاده، قرعه کشی گروه انتخاب برای بخشودگی اقساط 40 نفر از خریداران کالا و چند بخش جذاب دیگر تدارک دیده شده است.
 
بازنشستگان ارجمند در برنامه مجازی «شب یلدایی ما و شما» که با حضور محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، اکبر افتخاری مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری و چند تن از مدیران عامل شرکت های تابعه صندوق بازنشستگی تهیه شده است، در کنار افتتاح ساختمان فرهنگی و موزه بازنشستگان کشوری در عمارت ناصرالدین میرزا تهران، می توانند شاهد آیین امضای دو تفاهم نامه «ارائه بیمه نامه دندانپزشکی بازنشسـتگان و وظیفه بگیران مشمول بیمه تکمیلی درمان مشترک صندوق بازنشستگی کشوری و افرادتحـت تکفـل آنـان» و «تامین نیروی انسانی مورد نیاز شرکت افق کوروش برای ٢٠٠٠ نفر از فرزندان بازنشستگان کشوری» همراه با جزئیات آن باشند.
 
صندوق بازنشستگی کشوری این برنامه مجازی را با شعار «یلدای امسال #درخانه_می‏مانیم» تدارک دیده تا بر اهمیت و ضرورت حفظ سلامتی پدربزرگ ها و مادربزرگ ها در روزهای کرونایی تاکید کند. این صندوق بیش از یک و نیم میلیون بازنشسته و وظیفه بگیر را تحت پوشش خود دارد.    
۳۰ آذر ۱۳۹۹ ۰۹:۱۶
روابط عمومی صندوق بازنشستگی کشوری |
تعداد بازدید : ۱۷۲
کد خبر : ۱۳,۵۲۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

برای دریافت فایل الکترونیکی مجله ثمر به صورت pdf در کادر زیر آدرس ایمیل خود را وارد کنید.