حضور اساتید برجسته بازنشسته در دانشگاه‌ها بلامانع شد

حضور اساتید برجسته بازنشسته در دانشگاه‌ها بلامانع شد
با ابلاغ بخشنامه اصلاح مواد ۹۶، ۹۷ و ۹۸ آیین نامه استخدامی اعضای هیات علمی، ضوابط بازنشستگی اعضای هیات علمی به دانشگاه ها ابلاغ شد و طبق این بخش نامه حضور اساتید برجسته بازنشسته هم در دانشگاه ها بلامانع است.

به گزارش خبرگزاری فارس، بخشنامه اجرای اصلاح مواد ۹۶، ۹۷ و ۹۸ آیین نامه استخدامی اعضای هیات علمی برای ضوابط بازنشستگی اعضای هیات علمی به دانشگاه ها ابلاغ کرد.


در این نامه عبدالرضا باقری، رئیس مرکز هیات امنا و هیات ممیزه وزارت علوم خطاب به روسای دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی و پژوهشی وابسته به وزارت علوم و وابسته به سایر دستگاه های اجرایی به سوال برخی از روسای دانشگاه ها درباره اصلاح مواد ۹۶، ۹۷ و ۹۸ آیین نامه استخدامی اعضای هیات علمی برای ضوابط بازنشستگی اعضای هیات علمی و تصویب آن در هیات امنای مربوط در راستای اجرای ماده 121 آیین نامه استخدامی اعضای هیات علمی پاسخ داده است.
 


 
همچنین در این نامه آمده: پیرو بخشنامه وزیر علوم، تحقیقات و فناوری ترتیبی اتخاذ شود تا با رعایت همه جوانب فرهنگی و اعمال تشریفات مرسوم و متعارف، از خدمات ارزنده اعضای هیات علمی بازنشسته تقدیر شایسته به عمل آید و در حد مقدورات امکانات و فضای کافی و مناسب برای حضور استادان شاخص و برجسته بازنشسته در عرصه خدمات علمی در موسسه فراهم شود.

۲۳ مهر ۱۳۹۹ ۰۸:۵۷
روابط عمومی صندوق بازنشستگی کشوری |
تعداد بازدید : ۱۰۶
کد خبر : ۱۳,۳۹۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

برای دریافت فایل الکترونیکی مجله ثمر به صورت pdf در کادر زیر آدرس ایمیل خود را وارد کنید.