مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری خبر داد:

تمدید یک هفته ای مهلت ثبت نام وام ازدواج فرزندان بازنشستگان کشوری

تمدید یک هفته ای مهلت ثبت نام وام ازدواج فرزندان بازنشستگان کشوری
مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری از تمدید مهلت یک هفته ای ثبت نام اینترنتی وام ازدواج فرزندان بازنشستگان این صندوق خبر داد.
 
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، محمود مرتضایی فرد اظهار داشت: مهلت ثبت نام وام 25 میلیون تومانی ازدواج فرزندان بازنشستگان این صندوق که قرار بود روز یکشنبه 20 مهرماه به پایان برسد تا روز یکشنبه 27 مهرماه به مدت یک هفته تمدید شد.
 
وی با اشاره به دلیل اجرای این تصمیم گفت: با توجه به اینکه روز پایانی ثبت نام تسهیلات ازدواج فرزندان با صدور احکام جدید بازنشستگان کشوری همزمان شد و مراجعه بازنشستگان برای مشاهده احکام، سایت را دچار اختلال کرد و عملا فرآیند ثبت نام در درگاه های خدمات الکترونیک امکان پذیر نبود، تصمیم بر این شد تا مهلت ثبت نام اینترنتی وام ازدواج فرزندان یک هفته دیگر تمدید شود.
 
وی تاکید کرد: بازنشستگان کشوری مشمول می توانند تا روز یکشنبه 27 مهرماه 99 به درگاه خدمات الکترونیک صندوق به نشانی sabasrm.ir مراجعه و با مطالعه شرایط، به صورت اینترنتی ثبت نام کنند.
 
۲۲ مهر ۱۳۹۹ ۱۴:۴۷
روابط عمومی صندوق بازنشستگی کشوری |
تعداد بازدید : ۲۳۴
کد خبر : ۱۳,۳۹۴

نظرات بینندگان

کریم عاملی
۱۳۹۹/۰۷/۲۲
0
0
0

با سلام ،دریافت وام با نرخ سود ۱۰ درصد مشکل شرعی دارد( سوال شده است ) ، چرا با کارمزد 4 درصد ارائه نمی شود؟درضمن پرداخت وام شما در چه قالبی است تا مسأله شرعی آن پرسیده شود؟ درخواست می شود تا قبل از 27 مهر پاسخ فرمایید تا در صورت رفع مشکل ثبت نام نمایم./ با تشکر از شما

پشتیبانی محتوا
۱۳۹۹/۰۷/۲۷
0
0
0

با سلام و احترام لطفا لینک زیر را مطالعه فرمایید
http://www.payesh8523.ir/fa/news/13339نام را وارد کنید
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

برای دریافت فایل الکترونیکی مجله ثمر به صورت pdf در کادر زیر آدرس ایمیل خود را وارد کنید.