تفاهم مدیران عامل صندوق بازنشستگی کشوری و مخابرات ایران:

کمیته تخصصی رسیدگی به مشکلات بازنشستگان مخابرات تشکیل می شود/ همکاری صندوق بازنشستگی کشوری با مخابرات ایران

کمیته تخصصی رسیدگی به مشکلات بازنشستگان مخابرات تشکیل می شود/ همکاری صندوق بازنشستگی کشوری با مخابرات ایران
در نشست مدیران عامل صندوق بازنشستگی کشوری و شرکت مخابرات ایران بر لزوم تشکیل کارگروه تخصصی رسیدگی به وضعیت کارکنان و بازنشستگان مخابرات مشمول صندوق کشوری تاکید شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، به نقل از شرکت مخابرات ایران، در نشست مشترک دکتر اکبر افتخاری مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری و مهندس سیدمجید صدری مدیر عامل شرکت مخابرات ایران که امروز (سه شنبه) برگزار شد، دوطرف با تشکیل کارگروه تخصصی پیگیری مسائل شاغلین و بازنشستگان شرکت مخابرات ایران مربوط به صندوق بازنشستگی کشوری با هدف بررسی سریع و رسیدگی با اولویت به دغدغه های بازنشستگان این شرکت، موافقت کردند.

در این نشست قرار شد تا موضوعات و مشکلات بازنشستگان شرکت مخابرات ایران در بخش های مختلف، احصا و بررسی شده و در اسرع وقت تعیین تکلیف شود.

صدری در این جلسه با تشریح مشکلات در بحث همسان سازی حقوق بازنشستگان مخابرات، خواستار تسریع در تدوین دستورالعمل و اجرای همسان سازی حقوق بازنشستگان مخابرات شد.

وی  با بیان اینکه قرار شد با انعقاد تفاهم نامه ای بازنشستگان صندوق کشوری از تسهیلات مخابراتی استفاده کنند، از تعامل مشترک صندوق بازنشستگی و شرکت مخابرات ایران در این باره خبر داد.

دکتر اکبر افتخاری نیز با تشریح و بررسی کامل مشکلات طرح شده در این جلسه، ضمن تاکید بر لزوم حل مشکلات موجود در بخش شاغلان و  بازنشستگان شرکت مخابرات ایران، از تلاش صندوق بازنشستگی برای حل و فصل مشکلات بازنشستگان و شاغلان این شرکت خبر داد.

در این جلسه مقرر شد کارگروه تخصصی با حضور نمایندگان دو طرف تشکیل و موضوعات مختلف با اولویت مباحث مربوط به صندوق بازنشستگی و اعمال مقررات تامین اجتماعی برای کارکنان و بازنشستگان مشمول، بررسی و اعلام نتیجه شود.

 

۱۶ مهر ۱۳۹۹ ۰۸:۲۰
روابط عمومی صندوق بازنشستگی کشوری |
تعداد بازدید : ۲۴۳
کد خبر : ۱۳,۳۷۶

نظرات بینندگان

جلال سیفی
۱۳۹۹/۰۷/۱۸
0
0
0

با سلام سایت پایش به بازنشستهای نیرو‌های مسلح هم خدمات ارایه می کند یا خیر ، چون هر موقع شماره شناسایی را وارد میکنم اخطار میدهد فقط ده رقم می باشد و وارد سایت نمی شود با تشکر

پشتیبانی محتوا
۱۳۹۹/۰۷/۱۹
0
0
0

با سلام و احترام برخی خدمات اختصاصی سایت فقط مربوط به بازنشستگان کشوری استنام را وارد کنید
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

برای دریافت فایل الکترونیکی مجله ثمر به صورت pdf در کادر زیر آدرس ایمیل خود را وارد کنید.