آمادگی «وصندوق» و شرکت‌های زیرمجموعه برای رتبه‌بندی صنعتی و ورود به کسب‌وکارهای نوین

تفاهمنامه همه‌جانبه آموزشی، پژوهشی و مشاوره‌ای میان سازمان مدیریت صنعتی و شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری (صبا انرژی) منعقد شد.

تفاهمنامه همه‌جانبه آموزشی، پژوهشی و مشاوره‌ای میان سازمان مدیریت صنعتی و شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری (صبا انرژی) منعقد شد.
به گزارش اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل صندوق بازنشستگی کشوری به نقل از سازمان مدیریت صنعتی، این تفاهمنامه در راستای اهداف فناورانه و نیل به رشد اقتصاد دانش بنیان با استفاده از ظرفیت‌های سازمان مدیریت صنعتی در توسعه مدیریت و تحول و بهسازی سازمانی از طریق نمایندگی‌های سازمان در سراسر کشور و بهره‌گیری از ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری و مشارکت در شرکت‌ها، طرح‌ها،‌ واحدهای تولیدی و صنعتی،‌ خدماتی و بازرگانی شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری و شرکت‌های تابعه به امضای طرفین رسید.

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری (وصندوق) در این مراسم اظهار داشت: شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری و شرکت‌های زیرمجموعه آن آماده ورود به کسب و کار‌های جدید هستند و سازمان مدیریت صنعتی با توجه به تجارب و سوابق ارزنده خود می‌تواند مشاور ما باشد.

امیرعباس حسینی با برشمردن ظرفیت‌های شرکت متبوع خود، اظهار داشت: این شرکت و تمامی شرکت‌های زیرمجموعه آن آمادگی حضور در رتبه‌بندی شرکت‌های برتر کشور را که توسط سازمان مدیریت صنعتی اجرا می‌شود، دارند.

حسینی افزود: تمایل داریم کانون ارزیابی سازمان مدیریت صنعتی، تمامی مدیران و اعضای هیات مدیره‌های شرکت‌های تابعه این هولدینگ را مورد ارزیابی قرار دهد و نیازهای آموزشی آنان در تحلیل و ارائه کند.

مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی نیز در این جلسه، ضمن بیان تاریخچه‌‌ای از سازمان مدیریت صنعتی و برشمردن توانمندی‌های این سازمان در زمینه‌هایی نظیر آموزش‌های تخصصی و کاربردی؛ مشاوره و تحقیق، کانون‌های ارزیابی مدیران حرفه‌ای، دوره‌های آمادگی استخدام و توانمندسازی دانش آموختگان، مشاوره و اجرای مدیریت چابکی و استراتژی برای سازمان‌ها و... اظهار داشت: در حوزه آموزش با دانشگاه‌های معتبر فرانسه ، کانادا و آلمان همکاری داریم، همچنین بسیاری از دوره‌های جدید از جمله مدیریت کسب و کارهای دانش بنیان، مدیریت فناوری و نوآوری؛ مدیریت هوا- فضا؛ مدیریت کسب و کارهای کوچک و متوسط با آلمان‌ها، مدیریت صندوق‌های بازنشستگی با ایتالیا، مدیریت تحول دیجیتال؛ مدیریت مسئولیت اجتماعی بنگاه‌ها و سازمان‌ها (CSR)؛ مدیریت صنایع معدنی؛ مدیریت نفت و گاز و پتروشیمی را با دانشگاه‌های کانادا راه‌اندازی کرده‌ایم.

وی افزود: از دیگر ظرفیت‌های سازمان مدیریت صنعتی، شبکه نمایندگی‌های آن است که با تقویت و توسعه دامنه فعالیت‌ها شکل گرفته و در حال حاضردارای 26 نمایندگی در سطح کشور است.

کیانی بختیاری تصریح کرد: علاوه بر این، سازمان مدیریت صنعتی آماده است در خصوص فعالیت‌های بین المللی مشترک و آموزش‌های تخصصی با توجه به سوابق  تجارب و تعاملاتی که دارد، با شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری همکاری کند.

وی در خصوص انعقاد تفاهمنامه فی‌مابین خاطرنشان کرد: سازمان مدیریت صنعتی آمادگی دارد تا در تمامی زمینه‌های مورد توافق در بالاترین سطح، همکاری‌ها را آغاز کند.

در این جلسه همچنین در خصوص پرورش مدیران در تراز جهانی، متخصصان مدیریت در صندوق‌های بازنشستگی، متخصصان مدیریت هولدینگ و متخصصان مدیریت سرمایه‌گذاری خطرپذیر و نیز بسته آموزشی جهش تولید بین طرفین گفت‌وگو و تفاهم شد.
۱۵ مهر ۱۳۹۹ ۰۸:۰۲
تعداد بازدید : ۷۴
کد خبر : ۱۳,۳۷۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

برای دریافت فایل الکترونیکی مجله ثمر به صورت pdf در کادر زیر آدرس ایمیل خود را وارد کنید.