ا​ز سوی مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری اعلام شد:

جزئیات نحوه افزایش و همسان سازی حقوق بازنشستگان کشوری

جزئیات نحوه افزایش و همسان سازی حقوق بازنشستگان کشوری
مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری با اشاره به اینکه امسال میانگین افزایش حقوق بازنشستگان کشوری 800 هزار تومان خواهد بود، گفت: حداقل حقوق بازنشستگان این صندوق با سنوات کامل دو میلیون و 800 هزار تومان است.
 
مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری با اشاره به اینکه امسال میانگین افزایش حقوق بازنشستگان کشوری 800 هزار تومان خواهد بود، گفت: حداقل حقوق بازنشستگان این صندوق با سنوات کامل دو میلیون و 800 هزار تومان است.
 
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، دکتر اکبر افتخاری با اشاره به پی گیری های بازنشستگان از جلسات و مذاکرات مربوط به همسان‌سازی حقوق‌ها در سازمان برنامه و بودجه، توضیحاتی را درباره جزئیات این موضوع مطرح کرد.
 
وی در آخرین پست اینستاگرامی خود نوشت: ابتدا قرار بود، سه هزار و 500 میلیارد تومان به همسان‌سازی حقوق بازنشستگان کشوری تخصیص پیدا کند که با پی‌گیری‌های صندوق بازنشستگی کشوری، این رقم حدود دو برابر شد و به شش هزار و 500 میلیارد تومان افزایش پیدا کرد.
 
افتخاری با اشاره به اینکه رقمی که اکنون به عنوان میانگین افزایش حقوق بازنشستگان اعلام شده است، شامل دو بخش افزایش حقوق و همسان‌سازی است، افزود: به این معنی که ابتدا حقوق کلیه بازنشستگان از گروه یک تا گروه بیست، 15 درصد افزایش پیدا می‌کند و سپس، مبالغی نیز برای همسان‌سازی به آن افزوده می‌شود.
 
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری با اعلام اینکه هم‌سان‌سازی به شکل پلکانی نزولی انجام می‌شود، ادامه داد: این به این معناست که کسانی که حقوق کمتری می‌گیرند، مبلغ بیشتری را برای همسان‌سازی دریافت می‌کنند و بالعکس، کسانی که حقوق بیشتری می‌گیرند، مبلغ کمتری را برای همسان‌سازی دریافت می‌کنند.
 
او با اشاره به اینکه همسان‌سازی در گروه‌های پایین‌تر به شکلی است که حداقل حقوق، برای افراد با سنوات کامل (30سال) دو میلیون و 800 هزار تومان خواهد بود، افزود: همان طور که قبلا اعلام شده، مجموع دو رقم «پانزده درصد افزایش حقوق» و «همسان‌سازی»، به طور میانگین حدود 800 هزار تومان است که از فروردین‌ماه جاری اعمال خواهد شد.
۱۸ فروردین ۱۳۹۹ ۱۳:۱۶
تعداد بازدید : ۱,۱۷۲
کد خبر : ۱۲,۳۱۹

نظرات بینندگان

جعفر بهرامی
۱۳۹۹/۰۱/۱۹
5
0
1

سلام فقط پاسخ این سوال روبدین که چرا معلمانی که در تاریخ 98/7/1 بازنشسته شده اند شامل رتبه بندی نمی شوند ولی دوم مهر همان سال با یک روز تفاوت شامل میشوند چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ این همه تبعیض نباید یکبار هم شده این ماده قانون را بازبینی کرد.......

پشتیبانی محتوا
۱۳۹۹/۰۱/۲۴
0
0
1

طبق مصوبه هیات وزیران که به آموزش و پرورش ابلاغ گردیده است ،حقوق فرهنگیان آموزش و پرورش (شاغلین)از تاریخ 98/07/01 مشمول رتبه بندی گردیده است . خواهشمند است از دستگاه مطبوع خود موضوع را پیگیری نمایید.


صبا
۱۳۹۹/۰۱/۲۰
1
0
1

هنوز هم نه تنها عدالت بلکه قانون خودتان را هم اجرا نمیکنید برای شما هم این روزگار خیلی زود میرسد چشم به هم بزنید گرد پیری بر سرتان نشسته ماهم زمانی باور نمیکردیم پیر بشیم و خرج دارو درمانمون بیشتر از خوراکمان باشد چرا هروقت نوبت ما میشه بودجه نیست ولی برای امور دیگر چندین هزار ملیارد ملیارد بودجه واعتبار هست ما از دولت از سال 85 تا کنون مبلغ بالایی طلبکار شدیم خودتان حساب بکنید چقدر میشه چرا باید فقط حق ما داده نشه


نام را وارد کنید
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

برای دریافت فایل الکترونیکی مجله ثمر به صورت pdf در کادر زیر آدرس ایمیل خود را وارد کنید.