براساس تفاهم نامه جدید صورت گرفت؛

ارائه تسهیلات خرید بازنشستگان کشوری در افق کوروش

ارائه تسهیلات خرید بازنشستگان کشوری در افق کوروش
با تفاهم صندوق بازنشستگی کشوری و فروشگاه های افق کوروش، طرح تسهیلات خرید کالا یا همان طرح یاری در تمامی شعب این فروشگاه نیز قابل استفاده است.
 
به گزارش اداره کل روابط عمومی و اموربین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، بر اساس این تفاهم نامه، فروشگاه های افق کوروش متعهد شدند تا به بازنشستگان و وظیفه بگیران کشوری علاوه بر تخفیف های رایج در همه شعب این فروشگاه ها، تخفیف ۳.۵ درصدی نیز اعطا کنند. 
 
این گزارش حاکی است که از روز جمعه ۸ فروردین ۹۹ با وارد شدن اطلاعات بازنشستگان و وظیفه بگیران صندوق بازنشستگی کشوری در سامانه فروشگاه های افق کوروش، در صورتی که بازنشسته و وظیفه بگیر کشوری با کارت حقوقی خود (کارت بانک صادرات) اقدام به خرید کنند، به صورت اتوماتیک ۳.۵ درصد تخفیف اضافه در فاکتور خرید آنها منظور می شود. 
 
تخفیف ۳.۵ درصدی علاوه بر تخفیف های رایج در فروشگاه های افق کوروش است و بازنشستگان و وظیفه بگیران می توانند بدون محدودیت کالا، نسبت به خریدهای مورد نیاز خود اقدام کنند. 
 
لازم به یادآوری است که حداقل خرید برای محاسبه تخفیف سه و نیم درصدی در این فروشگاه ها ۸۰ هزار تومان است و فروشگاه های افق کورش هیچ اطلاعی درباره تخفیف مذکور نداشته و سیستم به صورت اتوماتیک تخفیف مربوطه را محاسبه و لحاظ می کند. 
 
گفتنی است، در صورت تعویض کارت حقوق بازنشستگی، حداکثر تا ۷۲ ساعت بعد اطلاعات کارت جدید در سامانه قرار می گیرد و بنابراین بلافاصله پس از تعویض کارت امکان شناسایی بازنشسته مشمول به منظور تعلق تخفیف وجود ندارد. 
 
۱۱ فروردین ۱۳۹۹ ۱۴:۱۷
صندوق بازنشستگی کشوری |
تعداد بازدید : ۳۵۸
کد خبر : ۱۲,۲۹۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

برای دریافت فایل الکترونیکی مجله ثمر به صورت pdf در کادر زیر آدرس ایمیل خود را وارد کنید.