برگزاری مسابقات فوتسال بازنشستگان با حضور مدیر صندوق بازنشستگی استان کرمانشاه

برگزاری مسابقات فوتسال بازنشستگان با حضور مدیر صندوق بازنشستگی استان کرمانشاه

برگزاری مسابقات فوتسال بازنشستگان با حضور مدیر صندوق بازنشستگی استان کرمانشاه
به گزارش روابط عمومی صندوق بازنشستگی کشوری استان کرمانشاه در ادامه مسابقات فوتسال بازنشستگان استان  که باحضور جلیل رحیمی صدر مدیرصندوق بازنشستگی  و بهروز شیخ حسینی رییس شورای کانون های بازنشستگان کشوری  برگزار شد .

 

 بازنشستگان فرهنگی توانستند تیم فوتسال بازنشستگان  ارتش را با نتیجه.   6 بر 1   شکست دهند تا با دو پیروزی پر گل به عنوان بخت نخست قهرمانی این‌دوره از مسابقات  شناخته شوند.

 تیم بازنشستگان فرهنگی که با حمایت همه جانبه مجید یزدان پناه مدیر کل آموزش وپرورش استان و‌مساعدتهای روسای نواحی سه گانه آموزش وپرورش شهرستان کرمانشاه قدم در این مسابقات گذارده است .
جا دارد از زحمات حمیدرضا امیری مدیر کانون بازنشستگان اداره کل راه شهرسازی استان کرمانشاه و وهمچنین مدیر کل این اداره در میزبانی شایسته این مسابقات که درحقیفت برای اولین بانی و مبدع مسابقات فوتسال بازنشستگان استان کرمانشاه بودند تقدیر و تشکر نمود که با این اقدام وحرکت شایسته خود طراوت و‌شادابی  را در  میان بازنشستگان که متاسفانه مورد فراموشی بسیاری از مدیران استان قرار گرفته اند به ارمغان بیاورند.
شایان ذکر است که قرار شده است با رایزنی مدیر صندوق بازنشستگی کشوری  در کرمانشاه با مدیران صندوق بازنشستگی کشوری  رقابت های فوتبال و فوتسال بازنشستگان در مراحل کشور ی هم دنبال شود. 
 در این راستا نیز  و به پیشنهاد جلیل رحیمی در اردیبهشت ماه سال آینده و به مناسب هفته معلم مسابقات فوتسال بازنشستگان به میزبانی صندوق بازنشستگی کشوری در کرمانشاه برگزار خواهد شد.
همچنین  رقابت های فینال این مسابقات با دعوت از خانواده های بازنشستگان که برنامه آن متعاقبا اعلام میشود  و اجرای برنامه های جشن و شادی برگزار خواهد شد.

 

 

روابط عمومی صندوق بازنشستگی کشوری استان کرمانشاه

۲۷ بهمن ۱۳۹۸ ۱۱:۳۷
تعداد بازدید : ۶۳
کد خبر : ۱۲,۱۰۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

برای دریافت فایل الکترونیکی مجله ثمر به صورت pdf در کادر زیر آدرس ایمیل خود را وارد کنید.