وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی:

اولویت اشتغال در عسلویه با مردم بومی است

اولویت اشتغال در عسلویه با مردم بومی است
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان این که باید اولویت اشتغال در عسلویه با افراد بومی باشد، گفت: فعالیت‌های عمرانی دولت با جدیت در دست اجرا است و طرح‌های مهمی با حضور سرمایه‌گذاران و مردم در دست اجراست که این طرح‌ها در ایام مختلف سال افتتاح می‌شوند.
 
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، محمد شریعتمداری روز دوشنبه ۲۱ بهمن ماه، درحاشیه افتتاح و آغاز عملیات اجرایی ۳۰ پروژه عمرانی شهرستان عسلویه در جمع خبرنگاران گفت: پروژه‌های اقتصادی باید در کنار منافع ملی که برای کشور دارند بتوانند نسبت به برخورداری بهتر مردم و ایجاد رفاه عمومی منطقه تاثیرگذار باشند.
 
وی با بیان این که در اين ارتباط تلاش می‌شود همه فعالیت‌های اقتصادی در منطقه عسلویه در حمایت از بومیان، افراد محلی و ایجاد رفاه نسبی برای آنها باشد، گفت: گام‌های مهمی در راستای توسعه صنایع در سطح کشور و این منطقه انجام شده است و شاهد آثار و برکات آنها هستیم.
 
شریعتمداری گفت: فعالیت‌های عمرانی دولت به همت مردم در طول سال همواره در دست اجرا است و امروز نیز در مرکز انرژی ایران - عسلویه- همزمان با نهمین روز از دهه مبارک فجر ۳۰ پروژه عمرانی با ۶۶ میلیارد تومان اعتبار در بخش‌های گوناگونی به بهره‌برداری می‌رسد.
 
وی ادامه داد: عسلویه یکی از بخش‌های فعال دولت است و در این منطقه سازمان‌های اقتصادی عمومی و دولتی مراکز اقتصادی فراوانی وجود دارد که برخی از آنها فعالیت‌های عمده اقتصادی در تولید مواد پتروشیمی را برعهده دارند.
 
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در کنار بهره‌برداری عظیم از بزرگترین مرکز گازی جهان که دارای ذخیره ارزشمند گاز در دنیا است، واحدهای متعدد پتروشیمی در دست ساخت و توسعه است که هر کدام از آنها می‌توانند به اشتغال منطقه کمک کنند.
 
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خاطرنشان کرد: به طور جدی تلاش داریم در همه فعالیت‌های اقتصادی در منطقه، ابتدا زمینه اشتغال افراد بومی که کنار پروژه‌ها زندگی می‌کنند فراهم شود و مردم بتوانند از نعمت این خدمات بهتر و بیشتر برخوردار شوند.
 
شریعتمداری در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اجرای طرح‌های معیشتی دولت گفت: سبد حمایت معیشتی دولت ارائه شده و ۶۰ میلیون نفر از جمعیت کشور که بیشتر در شهرهای کمتر برخوردار هستند از این منابع بهره مند شده‌ اند.
 
۲۳ بهمن ۱۳۹۸ ۱۱:۰۶
روابط عمومی صندوق بازنشستگی کشوری |
تعداد بازدید : ۳۱۸
کد خبر : ۱۲,۰۸۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

برای دریافت فایل الکترونیکی مجله ثمر به صورت pdf در کادر زیر آدرس ایمیل خود را وارد کنید.