"بازنشستگان در راهپیمایی 22 بهمن" موضوع مسابقه عکاسی شد

"بازنشستگان در راهپیمایی 22 بهمن" موضوع مسابقه عکاسی شد
صندوق بازنشستگی کشوری به منظور گرامیداشت 22 بهمن ماه سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و تکریم جایگاه و منزلت پیشکسوتان این صندوق مسابقه عکاسی برگزار می کند.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، همزمان با راهپیمایی بزرگ و مردمی 22 بهمن، سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و به منظور پاسداشت جایگاه و منزلت بازنشستگان عزیز، صندوق بازنشستگی کشوری اقدام به برگزاری مسابقه سراسری عکاسی با عنوان "بازنشستگان در راهپیمایی 22 بهمن" ویژه خانواده بازنشستگان کشوری کرده است.

براین اساس، اعضای خانواده بازنشستگان و مشترکین صندوق بازنشستگی کشوری (بازنشسته، همسر، فرزندان و نوه ها) در هر یک از استان های کشور می توانند از روز سه شنبه 22 بهمن 98 به مدت یک هفته  یعنی تا روز دوشنبه 28 بهمن 98 عکس های خود از راهپیمایی 22 بهمن 98 را در قالب فایل دیجیتال (عکس موبایلی یا دوربین عکاسی) به شماره واتس آپی  09395940296  به اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری ارسال کنند. 

با توجه به اینکه ارسال عکس از طریق این پیام رسان حجم و کیفیت عکس را کاهش می دهد، بنابراین ضروری است تا آثار به صورت فایل ارسال شود. همچنین آثار ارسالی حتما باید مرتبط با موضوع اعلام شده باشند.

شرکت کنندگان در این مسابقه باید همراه فایل عکس ارسال شده به شماره واتس آپ اعلام شده، مشخصات عکاس اثر شامل نام و نام خانوادگی، کد ملی و شماره تلفن، شهر و منطقه عکاسی را نیز ارسال کنند.

به برگزیدگان این مسابقه جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.

 

۲۱ بهمن ۱۳۹۸ ۱۲:۵۱
صندوق بازنشستگی کشوری |
تعداد بازدید : ۴۶۷
کد خبر : ۱۲,۰۸۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

برای دریافت فایل الکترونیکی مجله ثمر به صورت pdf در کادر زیر آدرس ایمیل خود را وارد کنید.