همزمان ایام الله دهه مبارک فجر اجرایی شد؛

افتتاح ساختمان جدید صندوق بازنشستگی در یاسوج

افتتاح ساختمان جدید صندوق بازنشستگی در یاسوج
ساختمان جدید مدیریت صندوق بازنشستگی کشوری در استان کهگیلویه و بویراحمد همزمان با ایام الله دهه فجر به بهره برداری رسید.
 
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری به نقل از روابط عمومی مدیریت استان کهگیلویه و بویراحمد، آیین افتتاح ساختمان جدید مدیریت صندوق بازنشستگی کشوری در این استان همزمان با ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی با حضور محمدمهدی انتشاری نایب ریس هیات مدیره و رضا جعفری مدیر امور استانهای صندوق بازنشستگی کشوری، معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری کهگیلویه، اعضای شورای هماهنگی رفاه استان، روسای کانون های بازنشستگی، مدیرعامل بانک صادرات استان و مدیرعامل بیمه آتیه سازان حافظ برگزار شد.
 
دراین مراسم نایب رئیس هیات مدیره صندوق بازنشستگی کشوری با اشاره به استراتژی خروج از بنگاهداری صندوق بازنشستگی کشوری، گفت: تلاش ما مدیریت سرمایه بازنشستگان و حضور فعال در بازار سرمایه است تا ضمن افزایش سودآوری و بهره وری در بخش اقتصادی، سهم دولت در تامین اعتبار حقوق بازنشستگان کاهش یابد. 
 
وی بر لزوم تامین منابع طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان تاکید کرد و افزود: ارتباط بیشتر مقامات و مسوولان دستگاه های اجرایی برای درک بیشتر از شرایط بازنشستگان و بهبود خدمات به این عزیزان به خصوص توسط دستگاه های اجرایی ضروری است. 
 
اکبر گودرزی مدیر صندوق بازنشستگی کشوری در استان کهگیلویه و بویراحمد نیز در این مراسم گفت: تلاش برای ارتقای منزلت بازنشستگان و خدمات دهی بهتر و در فضایی مناسب شان این عزیزان از اهداف مهم مدیریت استان است. 
 
گودرزی با اشاره به اینکه بیش از 13 هزار و 310 بازنشسته کشوری در استان کهگیلویه و بویراحمد حضور دارند، اظهار داشت: امسال دو هزار و 120 فقره تسهیلات هفت میلیون تومانی با کارمزد چهار درصد به بازنشستگان کشوری استان پرداخت شده است. 
 
گفتنی است، مدیریت استان کهگیلویه و بویراحمد صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی یاسوج، بلوار کاشانی، خیابان کاشانی 7 (شهید چمران) و تلفن 07433230883 و 84 تغییر کرده است. 
۲۰ بهمن ۱۳۹۸ ۱۴:۲۰
روابط عمومی صندوق بازنشستگی کشوری |
تعداد بازدید : ۳۲۶
کد خبر : ۱۲,۰۷۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

برای دریافت فایل الکترونیکی مجله ثمر به صورت pdf در کادر زیر آدرس ایمیل خود را وارد کنید.