تلاقی دریا و کویر در:

منطقه ناشناخته درک

منطقه ناشناخته درک
سفر به دل طبیعت و تماشای مناظر طبیعی و بکر کره زمین، همواره موجب آرامش روح و روان انسان بوده است. کشور ایران هم که یک سرزمین چهار فصل می باشد، دارای مناظر بکر و دیدنی فراوانی است. یکی از مناطق ناشناخته ایران که مناظر طبیعی آن موجب حیرت همگان شده است، منطقه ناشناخته درک است. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری درباره منطقه ناشناخته درک به دست آورید، در ادامه این مقاله با لحظه آخر همراه باشید.
 
درک
 
 
همه ما اغلب با شنیدن کلمه درک، اولین چیزی که به ذهنمان می رسد قعر جهنم است، اما قطعا با دیدن بهشتی گمشته و ناشناخته به نام درک، واقع در روستا های جنوبی کشور عزیزمان ایران، این ذهنیت شما تغییر خواهد کرد. روستای درک در استان سیستان و بلوچستان واقع شده و از توابع شهرستان کنارک محسوب می شود. لازم به ذکر است که این روستا حدودا در 170 کیلومتری غرب شهرستان چابهار قرار دارد. 
 
 
درک
 
 
به جرات می توان گفت منطقه ناشناخته درک یکی از زیبا ترین و حیرت انگیز ترین سواحل دنیا را در خود جای داده است. تصور کنید در مکانی ایستاده اید که رو به رویتان منظره زیبا از دریای آبی بیکران بوده و پشت سرتان نیز چشم اندازی از کویر بسیار زیبا وجود داشته باشد. حتی توصیف و تصور این منظره که از تلاقی کویر و دریا ایجاد می شود، انسان را به وجد می آورد. احتمالا شما هم با شنیدن این توصیفات و دیدن عکس های این ساحل بکر و رویایی، دوست دارید به این منطقه سفر کنید. برای سفر به منطقه ناشناخته درک، گردشگران تور چابهار می توانند با طی مسافتی در حدود 135 کیلومتر و عبور از جاده های پر فراز و نشیب روستا های کهیر و سپس زرآباد به روستای درک برسند.
 
 
درک
 
 
گردشگران تور طبیعت گردی نیز می توانند در سفرشان به این منطقه، از دیدن تلفیق کویر پوشیده از تپه های شنی و دریای آبی لذت برده و به تفریح در این منطقه بپردازند.
 
آدرس روستای درک
استان سیستان و بلوچستان، کنارک، زرآباد، زرآباد شرقی، روستای درک
 
 
 

درک

درک

 
 
 
 

۱۶ بهمن ۱۳۹۸ ۰۹:۱۹
لحظه آخر |
تعداد بازدید : ۵۶۸
کد خبر : ۱۲,۰۴۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

برای دریافت فایل الکترونیکی مجله ثمر به صورت pdf در کادر زیر آدرس ایمیل خود را وارد کنید.