کمک یک و نیم میلیارد ریالی صبا جهاد به مناطق سیل زده

کمک یک و نیم میلیارد ریالی صبا جهاد به مناطق سیل زده
مدیر عامل هلدینگ صبا جهاد با اعلام ارسال یک و نیم میلیارد ریال مواد غذایی از سوی این هدلینگ به مناطق سیل زده استان سیستان و بلوچستان، اظهار داشت: کمک های این هلدینگ طی چندین محموله به مناطق سیل زده ارسال و در میان آسیب دیدگان توزیع شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری به نقل از هلدینگ صبا جهاد، فخراله مولایی گفت: در پی وقوع سیل و زیر آب رفتن بخش هایی از مناطق جنوب شرق کشور به ویژه مناطق محروم استان سیستان و بلوچستان، با استناد به دستور و تاکید وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سرپرست صندوق بازنشستگی کشوری مبنی بر حمایت از هموطنان آسیب دیده، کمک های این هلدینگ طی چندین محموله به مناطق سیل زده ارسال و در میان آسیب دیدگان توزیع شده است.
مدیر عامل هلدینگ صنایع غذایی، کشاورزی و دارویی صندوق بازنشستگی کشوری افزود: محموله های اهدایی شرکت های تابعه این هلدینگ از جمله صنایع شیرایران (پگاه)، صنایع لبنی اراک (صلا)، صنایع غذایی پیچک و فرآورده های شیلاتی بندرعباس شامل اقلام غذایی و ضروری همچون انواع محصولات لبنی، انواع کنسروجات، انواع پتو، پوشاک و ... به ارزش تقریبی یک و نیم میلیارد ریال به مناطق سیل زده ارسال شده است.
وی یادآور شد: کارکنان این هلدینگ نیز با پیوستن به پویش هلال احمر جمهوری اسلامی ایران مبنی بر کسر یک روز از حقوق، کمک های نقدی خود را از طریق این نهاد به دست مردم سیل زده رساندند.
مولایی ادامه داد: شرکت پگاه کرمان به عنوان پایگاه امداد رسانی هلدینگ صبا جهاد از ساعات اولیه وقوع سیل در مناطق سیل زده حاضر بوده و باهماهنگی کامل با ستاد بحران و دیگر ارگان های مرتبط در استان، پیگیر وضعیت کمک رسانی به حادثه دیدگان بوده است.
شایان ذکر است، هلدینگ صنایع غذایی، کشاورزی و دارویی صندوق بازنشستگی کشوری در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی خود در حوادث پیشین همچون سیل مناطق شمالی و جنوبی کشور و همچنین زلزله کرمانشاه و آذربایجان به یاری هموطنان شتافته بود.

۵ بهمن ۱۳۹۸ ۱۲:۰۴
صندوق بازنشستگی کشوری |
تعداد بازدید : ۴
کد خبر : ۱۱,۹۲۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

برای دریافت فایل الکترونیکی مجله ثمر به صورت pdf در کادر زیر آدرس ایمیل خود را وارد کنید.