«معاون امور اقتصادی» وزارت تعاون منصوب شد

«معاون امور اقتصادی» وزارت تعاون منصوب شد
وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در حکمی «حجت اله میرزایی » را به عنوان معاون امور اقتصادی این وزارتخانه منصوب کرد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و اموربین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، در متن حکم محمد شریعتمداری آمده است: 
نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجربه اجرایی ارزنده جناب عالی، به موجب این حکم به سمت  «معاون امور اقتصادی» وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی منصوب می شوید.

با عنایت به ضرورت حاکم سازی منطق اقتصادی در سیاستگذاری ها و اهمیت انجام اصلاحات ساختاری، انتظار دارم ضمن بهره گیری از کارآمدترین راهکارها و ابزارهای موجود، تعاملات موثر با نهادهای ذیربط و مجموعه سازمان های وابسته، نسبت به راهبری هرچه شایسته تر سیاست های اقتصادی وزارتخانه اقدامات موثرتری را به عمل آورید.

امیدوارم با استعانت از خداوند متعال و در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی)  و با رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید در انجام وظایف محوله موفق و موید باشید.

حجت اله میرزایی دارای دکترای اقتصاد است و سوابقی چون عضو هیات علمی دانشکده اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی، معاون برنامه ریزی و توسعه شهری شهرداری تهران، معاون امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیرعامل موسسه حسابرسی صندوق بازنشستگی کشوری را در کارنامه خود دارد. 

 

 

۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۶
صندوق بازنشستگی کشوری |
تعداد بازدید : ۸۱۷
کد خبر : ۱۱,۳۵۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

برای دریافت فایل الکترونیکی مجله ثمر به صورت pdf در کادر زیر آدرس ایمیل خود را وارد کنید.