تخفیف 25 درصدی موسسه زبان ایران-استرالیا به بازنشستگان کشوری

تخفیف 25 درصدی موسسه زبان ایران-استرالیا به بازنشستگان کشوری
اداره آموزش و توسعه صندوق بازنشستگی کشوری از ارائه 25 درصد تخفیف تمامی دوره های آموزشی عمومی و تخصصی زبان انگلیسی موسسه آموزش عالی آزاد رفیع (تحت نشان ایران - استرالیا) به بازنشستگان کشوری و خانواده این عزیزان در شهر تهران خبر داد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، براساس این اعلام، بازنشستگان تحت پوشش صندوق بازنشستگی کشوری و خانواده ایشان (همسر، فرزند و نوه) در شهر تهران می توانند همانند سال گذشته به صورت غیرحضوری و با تکمیل فرم معرفی نامه در سایت www.payesh8523.ir و بارگذاری مدارک ذیل در فرم مذکور، از این تخفیف بهره مند شوند. 

۱. تصویر شناسنامه بازنشسته تحت پوشش صندوق 
۲. تصویر شناسنامه زبان آموز
۳. تصویر صفحات شناسنامه که تاییدکننده نسبت با بازنشسته باشد.

زبان آموزان می توانند پس از دریافت معرفی‌نامه در پست الکترونیکی خود، به یکی از شعب موسسه واقع در میدان های ونک، ولیعصر و رسالت مراجعه کنند و پس از ثبت نام از این خدمت برخوردار شوند.

علاقه مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره دوره های آموزشی، برگزاری کلاس ها، تعرفه های هر دوره و سایر اطلاعات مورد نیاز می توانند به سایت موسسه زبان های خارجی ایران-استرالیا به نشانی www.iran-australia.com مراجعه کنند یا با شماره تلفن گویای ٩-٨٨٩٢٧١٢٧ تماس بگیرند.


۲۶ شهریور ۱۳۹۸ ۱۵:۱۱
صندوق بازنشستگی کشوری |
تعداد بازدید : ۸۷۰
کد خبر : ۱۰,۹۶۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید