با حضور مدیرعامل صورت گرفت

برگزاری مسابقه تنیس روی میز بازنشستگان استان تهران

برگزاری مسابقه تنیس روی میز بازنشستگان استان تهران
در ادامه برگزاری سومین جشنواره ورزشی استانی بازنشستگان، صبح امروز سه شنبه 15 مردادماه مسابقه تنیس روی میز بازنشستگان استان تهران در گروه آقایان با حضور مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری و مدیران ستادی برگزار گردید.
   
در ادامه برگزاری سومین جشنواره ورزشی استانی بازنشستگان، صبح امروز سه شنبه 15 مردادماه مسابقه تنیس روی میز بازنشستگان استان تهران در گروه آقایان  با حضور مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری و مدیران ستادی برگزار گردید.

دکتر صالحی مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری ضمن حضور در جمع ورزشکاران رشته تنیس روی میز آقایان با تعدادی از ورزشکاران بازنشسته در فضایی پر نشاط به رقابت پرداختند.
دراین مسابقات که بصورت حذفی پیشرفته انجام شد، 100 نفر از ورزشکاران آقا به رقابت با هم پرداختند و در یک رقابت تنگاتنگ نفرات اول تا سوم انتخاب و توسط مدیرعامل محترم صندوق بازنشستگی کشوری مورد تقدیر قرار گرفتند.

نفرات اول این دور از رقابت ها بعنوان ورزشکار برگزیده برای شرکت در مسابقات کشوری جشنواره ورزشی بازنشستگان انتخاب می شوند.

سومین جشنواره ورزشی بازنشستگان کشوری با هدف ایجاد نشاط اجتماعی در میان جامعه بازنشستگان، کاهش ناهنجاری های جسمی و روحی و کاهش «فقر حرکتی» و ترویج فرهنگ «ورزشِ سلامت محور» از اردیبهشت ماه سال جاری آغاز به کار کرد و با برگزاری مسابقات کشوری در آبان ماه امسال به کار خود پایان خواهد داد.
۱۶ مرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۰۰
روابط عمومی صندوق بازنشستگی کشوری |
تعداد بازدید : ۴۷۱
کد خبر : ۱۰,۹۳۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

برای دریافت فایل الکترونیکی مجله ثمر به صورت pdf در کادر زیر آدرس ایمیل خود را وارد کنید.