برگزاری همایش مثبت اندیشی و امید به زندگی در کرمانشاه

برگزاری همایش مثبت اندیشی و امید به زندگی در کرمانشاه
قانون جذب، درخواست از کائنات، تفکر مثبت و ... این‌ها همگی جزء قوانین موفقیت و خوشبختی محسوب می‌شود که برای خود راهکار‌ها و قوانین خاص خودش را دارد
همایش مثبت اندیشی و امید به زندگی در بازنشستگان ، در روز سه شنبه ۲۸ خرداد ماه  در تالار وحدت دانشگاه فرهنگ و هنر با حضور مدیر صندوق بازنشستگی و برخی از مسئولین  کرمانشاه  برگزار شد.مدیر صندوق بازنشستگی کشوری  استان کرمانشاه با بیان گزارشی از عملکرد صندوق بازنشستگی کشوری گفت : پرداخت وام قرض الحسنه پنج میلیونی  بابهره  ۴ درصد به ۱۳۰۰ نفر از بازنشستگان کشوری  استان ، پرداخت وام ازدواج ۲۰ میلیونی به  بیش از ۱۰۰۰ نفر از فرزندان بازنشستگان،انعقاد تفاهم نامه با سازمان فنی و حرفه ای کشور  جهت ارائه خدمات  آموزش رایگان به بازنشستگان و خانواده های آنها،انعقاد قرارداد بیمه مکمل درمان برای بازنشستگان و خانواده های آنها  در حالی که از وظایف صندوق نبوده و میبایست توسط دستگاه های اجرایی انجام شود ، برگزاری مراسم روزخانواده و تکریم بازنشستگان و تقدیر از بازنشستگان نمونه و مقام آوران رشته های ورزشی وبرگزاری جشنواره ورزشی بازنشستگان کشوری استان ،‌پرداخت بیمه عمر و حوادث ، برگزاری تورهای سیاحتی و زیارتی ،  از جمله خدمات صندوق بازنشستگی کشوری است. 
رحیمی صدر افزود ، در خانه امید بازنشستگان کشوری استان دوره های آموزشی رایگان برای بازنشستگان برگزار میگردد که از کلیه بازنشستگان درخوست میشود در این دوره های آموزشی و سایر برنامه های صندوق شرکت نمایند .
 
در ادامه نیز  مدرس دوره آموزشی مثبت اندیشی و امید به زندگی  ضمن  توضیح درمورد قانون جذب گفت: قانون جذب در فلسفهٔ اندیشه نوین، باوری است که طبق آن با تمرکز بر افکار منفی یا مثبت، مردم می‌توانند تجربه‌های مثبت یا منفی را به زندگی خویش وارد آورند و آن را تجربه کنند. 
لیلی قربانی در ادامه افزود: قانون جذب، درخواست از کائنات، تفکر مثبت و ... این‌ها همگی جزء قوانین موفقیت و خوشبختی محسوب می‌شود که برای خود راهکار‌ها و قوانین خاص خودش را دارد.
شاید شنیده باشید هر چیزی که در زندگی شما وجود دارد از خوب یا بد ساخته ذهن و جذب خودتان است، بدین معنا که شما اگر به موضوعات مثبت و خوب فکر کنید و آن‌ها را طلب کنید همان‌ها بر سر راهتان قرار گرفته و اگر منفی بافی هم کنید مدام در چاه و چاله اید.
۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ۱۳:۵۴
روابط عمومی صندوق بازنشستگی کشوری /استان کرمانشاه |
تعداد بازدید : ۴۵۴
کد خبر : ۱۰,۵۷۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

برای دریافت فایل الکترونیکی مجله ثمر به صورت pdf در کادر زیر آدرس ایمیل خود را وارد کنید.