رقابت 1600 ورزشکار بازنشسته سراسر کشور در رشته تیراندازی با تفنگ بادی

رقابت 1600 ورزشکار بازنشسته سراسر کشور در رشته تیراندازی با تفنگ بادی
مسابقات استانی«تیراندازی با تفنگ بادی» بازنشستگان کشوری به طور همزمان در 31 استان کشور برگزار می شود.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، در ادامه برگزاری مسابقات استانی جشنواره ورزشی بازنشستگان کشوری، 1600 ورزشکار در دو بخش خانم ها و آقایان در رشته «تیراندازی با تفنگ بادی» در 31 استان کشور به رقابت می پردازند.

در این دوره از رقابت های ورزشی بازنشستگان، بر اساس شیوه نامه جدید و در راستای ایجاد نشاط و شادابی در بین جامعه بازنشستگی کشور و ترویج مستمر فرهنگ ورزش سلامت محور، رقابت ها به گونه برنامه ریزی گردید که ورزشکاران هر ماه در یکی از شش رشته ورزشی شطرنج، دارت، تنیس روی میز، دو ۱۵۰۰ متر، شنا و تیراندازی با تفنگ بادی به رقابت بپردازند.

هدف اصلی صندوق بازنشستگی کشوری از برگزاری جشنواره های ورزشی افزایش نشاط اجتماعی، کاهش ناهنجاریهای جسمی و روحی و کاهش هزینه درمان است وصندوق بازنشستگی کشوری در تلاش است تا برای نخستین بار در سومین دوره این جشنواره، در کنار برگزاری مسابقات ورزشی استانی بسترسازی مناسب برای توسعه سلامت جسمانی و روانی و نهادینه سازی فرهنگ ورزش همگانی در میان بازنشستگان صورت گیرد. 

گفتنی است سومین جشنواره ورزشی استانی بازنشستگان کشوری از اردیبهشت ماه سال جاری در 31 استان کشور آغاز شده است و تا پایان شهریورماه ادامه می یابد. همچنین مسابقات کشوری جشنواره متشکل از نفرات اول هر رشته ورزشی در استان ها، نیمه دوم امسال در تهران برگزار می شود. مسابقه تیراندازی با تفنگ بادی در روز چهارشنبه  22 خرداد ماه همزمان در تهران و مراکز استان ها با شور و اشتیاق بازنشستگان و با رقابت سالم برگزار می شود.

 

 

۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۳۴
صندوق بازنشستگی کشوری |
تعداد بازدید : ۵۳۸
کد خبر : ۱۰,۴۴۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

برای دریافت فایل الکترونیکی مجله ثمر به صورت pdf در کادر زیر آدرس ایمیل خود را وارد کنید.