گزارش مرکز پاسخگویی تلفنی صندوق بازنشستگی کشوری نشان می دهد؛

پاسخگویی صندوق بازنشستگی به 180 هزار تماس تلفنی بازنشستگان

پاسخگویی صندوق بازنشستگی به 180 هزار تماس تلفنی بازنشستگان
در سال 97 به بیش از 180 هزار تماس بازنشستگان، موظفین و مخاطبان در قالب تماس تلفنی، درخواست وب سایت و همچنین اسکایپ از طریق مرکز پاسخگویی صندوق پاسخ داده شده است.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، مرکز پاسخگویی تلفنی صندوق بازنشستگی کشوری در سال گذشته به حدود 145 هزار نفر از بازنشستگان و مخاطبان صندوق که از طریق شماره های 2500 و 8523 تماس گرفته اند پاسخ داده است. همچنین 30 هزار مورد پاسخگویی نوشتاری و از طریق وب سایت صندوق تحت عنوان "ثبت درخواست" یا نرم افزار خاتم پاسخ کتبی داده شده است.

براساس این گزارش، کار احراز هویت بازنشستگان خارج از کشور در این مرکز، از طریق سیستم اسکایپ انجام می شود و کارشناسان این مرکز در سال 97 حدود 4 هزار نفر از مشترکین ساکن خارج از ایران را از طریق سیستم اسکایپ احراز هویت کرده اند تا وکلای این عزیزان در داخل کشور با ارائه وکالتنامه معتبر بتوانند در ایران حقوق فرد بازنشسته را دریافت کنند که این امر باعث برطرف شدن مشکلات عدیده گذشته برای مراجعه به ایران یا ارسال وکالتنامه جدید از طریق سفارت خانه ها شده است.

از سوس دیگر، در مرکز پاسخگویی تلفنی صندوق بازنشستگی کشوری که شامل شماره های 8523 و 2500 است، 8 نفر از کارشناسان پاسخگو، به تماس های بازنشستگان و مخاطبین این مرکز پاسخ می دهند که به طور متوسط هر یک از کارشناسان روزانه به 100 تماس که از سوی عزیزان بازنشسته یا سایر افراد برقرار می شود، چه به صورت اینترنتی و چه تلفنی پاسخ می دهند.

این گزارش حاکی است، سوالاتی که از سوی بازنشستگان عزیز در سال گذشته مطرح شده است در خصوص افزایش حقوق، همسان سازی، بیمه تکمیلی آتیه سازان حافظ، وام ضروری، جشنواره فرهنگی ورزشی، حق تاهل و اولاد، پاداش پایان خدمت و... بوده است.

از آنجایی که سوالات بازنشستگان در هرفصل و در برهه های زمانی مختلف با توجه به اخبار منتشر شده یا اتفاقات روز تغییر می کند، بنابراین، هر زمان که خبری در حوزه بازنشستگی منتشر می شود، بازنشستگان در مورد جزئیات خبر با این واحد تماس گرفته که کارشناسان بر حسب وظیفه همواره با آرامش و سعه صدر راهنمایی و پاسخ کامل را به مخاطب ارائه می کنند.

بازنشستگان عزیز در روزهای اداری از ساعت 8 صبح تا 16 عصر می توانند با شماره تلفن های 8523 و 2500 و با کد 021 ضمن ارتباط و گفتگوی تلفنی با کارشناسان، انتقادات و پیشنهادات خود را مطرح کرده یا از فیش و حکم حقوقی و همچنین نامه ها و مکاتبات اداری خود باخبر شوند. همچنین بازنشستگان ارجمند صندوق ازطریق سایت cspf.ir و یا نصب نرم افزار خاتم در تلفن همراه خود نیز می توانند ضمن اطلاع از اخبار روز صندوق بازنشستگی کشوری، با استفاده از خدمات این سایت، فیش و حکم حقوقی خود را دریافت کنند.

 

 

۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۰:۳۳
صندوق بازنشستگی کشوری |
تعداد بازدید : ۳۲۱
کد خبر : ۱۰,۳۸۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

برای دریافت فایل الکترونیکی مجله ثمر به صورت pdf در کادر زیر آدرس ایمیل خود را وارد کنید.