» خنده و سرگرمی » لطیفه
خانه سالمندان و پیرزن زرنگ
تو خیابون یه مرد میانسالی جلومو گرفت , گفت:آقا ببخشید, مادر من تو اون آسایشگاه روبرو نگهداری میشه, من روم نمیشه چشم تو چشمش بشم چون زنم مجبورم کرد ببرمش اونجا, این امانتی رو اگه از قول من بهش بدید خیلی لطف کردید.
[ تعداد بازدید : ۷۴۳ ]
چگونه از بازجویی نوروزی جان سالم به در ببریم؟
اگر شماهم از آن دسته افرادی هستید که در ایام نوروز با سوالات زیادی روبرو می‌شوید و نمی‌دانید چه جوابی به آنها بدهید این گزارش را بخوانید.
[ تعداد بازدید : ۴۵۱ ]
طنز: آینه بغل یا خرج زن و بچه؟
قلم را در دست می‌گیرم و انشای خود را با نام و یاد خدا آغاز می‌کنم. موضوع انشای من در مورد قوانین راهنمایی و رانندگی است.
[ تعداد بازدید : ۶۷۵ ]
طنز؛ قانون بقای مشکلات بازنشستگی
تقویم ما ایرانی‌ها خیلی چیز جالبی است. یعنی ما عزممان را جزم کرده‌ایم که حتی نگذاریم یک روز بدون نام بماند. مثل خیابان‌هایمان که هم شماره دارد هم اسم. مثلا دوستان نشانی خانه‌شان را که می‌دهند، می‌گویند خیابان سیزدهم شرقی یا همان گلبرگ. روزهای تقویم هم این‌طوری است، یعنی می‌نویسند پنجم مهر، اما می‌خوانند روز خانواده یا روز تکریم بازنشستگان
[ تعداد بازدید : ۵۷۰ ]
طنز؛ حکیم علف خوار
ندیم سلطان، حکیمی را دید که علف می خورد. گفت: «اگر به خدمت شاهان در می آمدی، نیازمند خوردن علف نمی شدی.» پاسخ داد: «تو نیز اگر علف می خوردی، نیازمند خدمت شاهان نبودی.»
[ تعداد بازدید : ۵۴۸ ]
لطیفه های زیبا
فریدون همیشه لباس مشکی می پوشیده. دوستاش میگن چرا همیشه مشکی می پوشی؟
میگه: آخه من ختم روزگارم!
[ تعداد بازدید : ۷۲۲ ]
جواب های خنده دار یک دانش آموز به سوالات امتحانی!
درکدام جنگ ناپلئون مُرد؟جواب های خنده دار یک دانش آموز به سوالات امتحانی! در آخرین جنگش!
[ تعداد بازدید : ۱,۴۴۷ ]
داستان طنز ۴ داشنجو، بسیار جالب  ... !!!
چهار دانشجو شب امتحان به جای درس خواندن به مهمونی وخوش گذرونی رفته بودند و هیچ آمادگی امتحانشون رو نداشتند.روز امتحان به فکر چاره افتادند وحقه ای سوارکردند به این صورت که سر و رو شون رو کثیف کردند ومقداری هم با پاره کردن لباس هاشون در ظاهرشون تغییراتی بوجود آوردند.
[ تعداد بازدید : ۹۳۷ ]
رییس هفته گذشته مرد
همسر رییس عصبانی میشود و فریاد میزند:((قبلا دو بار به شما گفتم که شوهرم رییس تو هفته ی گذشته مرد.چرا دوباره تماس میگیری؟)) مرد پاسخ میدهد:((من فقط دوست دارم پاسخ پرسشم را بشنوم...))
[ تعداد بازدید : ۷۸۳ ]