نفس های کفش ملی در ۱۰۰ شهر دیگر تازه خواهد شد
مدیرعامل گروه صنعتی ملی از آغاز طرح توسعه شبکه فروشگاهی کفش ملی خبر داد و گفت: کفش ملی هم اکنون با حدود ۲۴۰ فروشگاه در تمامی استان‌ها، بزرگترین زنجیره فروشگاهی کفش کشور را در اختیار دارد.
۲۱ تیر ۱۳۹۹
[ تعداد بازدید : ۳۳ ]
امکان استفاده بازنشستگان کشوری از 270 مرکز ورزشی فراهم شد
با امضای تفاهم نامه همکاری مشترک بین صندوق بازنشستگی کشوری و معاونت فرهنگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی امکان استفاده بازنشستگان و وظیفه بگیران کشوری از 270 مجموعه ورزشی کارگران در کل کشور فراهم شد.
۱۷ تیر ۱۳۹۹
[ تعداد بازدید : ۱۲۸ ]
اختصاص 2800 میلیارد تومان برای افزایش حق عائله‌مندی و بیمه تکمیلی درمان بازنشستگان کشوری
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری در نشست با اعضای کانون بازنشستگان سیر و حرکت راه آهن بر لزوم بهبود و ارتقای سطح کیفیت زندگی بازنشستگان و وظیفه‌بگیران تحت پوشش این صندوق تأکید کرد.
۱۴ تیر ۱۳۹۹
[ تعداد بازدید : ۳۱۷ ]
نتایج وام ازدواج فرزندان بازنشستگان کشوری مشخص شد
معاون توسعه مدیریت و منابع صندوق بازنشستگی کشوری از مشخص شدن یک هزار نفر از مشمولان و واجدین شرایط دریافت تسهیلات 20 میلیون تومانی ازدواج فرزندان این صندوق خبر داد.
۰۹ تیر ۱۳۹۹
[ تعداد بازدید : ۴۶۴ ]
​قدردانی شریعتمداری از دکتر افتخاری به خاطر نقش آفرینی «فولاد اکسین» و «لوله سازی اهواز» در پروژه عظیم «گوره - جاسک»
همزمان با آغاز عملیات اجرایی پروژه خط انتقال «گوره به جاسک» توسط رئیس جمهوری و تقدیر وی از نقش آفرینی شرکت های فولاد اکسین و لوله سازی اهواز در تولید ورق های فولادی و لوله های پوشش دار مورد نیاز این پروژه عظیم، محمد شریعتمداری، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری به عنوان سهامدار اصلی، اعضای هیئت مدیره و کارکنان شرکت های یاد شده که با حمایت های جدی در این مدت کوتاه، مسیر پروژه های تولیدی را در سال «جهش تولید» هموار نموده اند قدردانی کرد.
۰۷ تیر ۱۳۹۹
[ تعداد بازدید : ۱۳۴ ]
طراحی الگوی افزایش حقوق بازنشستگان کشوری
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری با بیان اینکه هدف اصلی ما افزایش حقوق بازنشستگان و تحقق همسان‌سازی است، گفت: برای رسیدن به این اصل نیازمند مدلی هستیم که در قانون بودجه سال 1400 گنجانده شود و دیگر نیازی به اختصاص اعتبارات جداگانه نباشد.
۰۷ تیر ۱۳۹۹
[ تعداد بازدید : ۳۶۴ ]
پذیره نویسی صندوق سرمایه گذاری قابل معامله (ETF) 'مدیریت ثروت صندوق بازنشستگی کشوری
صندوق بازنشستگی کشوری در راستای ارائه خدمات مناسب مالی و توانمندسازی بازنشستگان محترم و افزایش ثروت آن ها، اقدام به راه اندازی صندوق سرمایه گذاری قابل معامله (E.T.F ) "مدیریت ثروت صندوق بازنشستگی کشوری" با مدیریت یکپارچه توسط هلدینگ مالی صندوق نموده است که آماده پذیره نویسی در بازار سرمایه می باشد
۰۳ تیر ۱۳۹۹
[ تعداد بازدید : ۳,۷۰۴ ]
جزئیات بیشتر درباره سرمایه بیمه عمر و حادثه بازنشستگان کشوری
مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: سرمایه بیمه عمر (فوت) برای شاغلان و بازنشستگان کشوری در سال 99 مبلغ 7 میلیون و 911 هزار و 310 تومان و برای قطع یا از کارافتادگی کامل و دائم اعضای بدن نیز همین مبلغ از سوی دولت تعیین و ابلاغ شده است.
۰۲ تیر ۱۳۹۹
[ تعداد بازدید : ۱۸۸ ]
حق عائله مندی و اولاد بازنشستگان کشوری 50 درصد افزایش یافت
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری از نهایی شدن افزایش 50 درصدی کمک هزینه عائله مندی و حق اولاد بازنشستگان و وظیفه بگیران مشترک این صندوق خبر داد.
۰۱ تیر ۱۳۹۹
[ تعداد بازدید : ۲۶۵ ]
بازنشستگان کشوری چگونه می‌توانند سهام ETF خود را در بورس بفروشند؟
در اردیبهشت‌ماه سال 1399 حدود 80 هزار نفر از بازنشستگان با استفاده از تسهیلات یک میلیون تومانی صندوق بازنشستگی کشوری، نسبت به خریداری سهام موجود در «صندوق سرمایه‌گذاری واسطه‌گری مالی یکم» معروف به سهام ETF اقدام کردند.
۳۱ خرداد ۱۳۹۹
[ تعداد بازدید : ۳۴۶ ]
استادی که رخت بهار به تن کرد/ مردی که همه دوستش داشتند
خبر درگذشت گوهر تمام عیار هنر ایران «مرحوم محمدعلی کشاورز» که به حق از ماندگاران سینما و تئاتر ایران بود، برای عموم مردم به ویژه فعالان تئاتر و سینما دردناک و تاسف آور بود.
۲۶ خرداد ۱۳۹۹
[ تعداد بازدید : ۲۱۸ ]
راه‌اندازی بزرگترین صندوق ETF کشور با ارزش ۱۰۰۰میلیارد/ بورسی کردن شرکت‌های صندوق بازنشستگی
معاون سرمایه‌گذاری و امور اقتصادی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: شرکت‌های کاغذی یا غیرمولد وابسته به صندوق بازنشستگی کشوری در چهار ماه اخیر در مسیر انحلال قرار گرفته‌اند و آماده‌سازی ۱۵ شرکت برای ورود به بورس انجام شده است.
۲۵ خرداد ۱۳۹۹
[ تعداد بازدید : ۲۶۵ ]
پوشش های بیمه درمان بازنشستگان کشوری چه میزان است؟
بیمه تکمیلی درمان بازنشستگان کشوری در سال جاری چگونه است و سقف پوشش های مختلف آن به چه میزان افزایش داشته است. در اینفوگرافیک زیر اطلاعات ضروری در این خصوص ارائه شده است.
۲۴ خرداد ۱۳۹۹
[ تعداد بازدید : ۵۸۲ ]
پیگیری مستمر و جدی مطالبات بازنشستگان کشوری/ تلاش برای افزایش 30 درصدی قدرت خرید
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری در نشست با تعدادی از رؤسای کانون‌های بازنشستگی آموزش و پرورش گفت: تلاش صندوق بازنشستگی کشوری افزایش 30 درصدی قدرت خرید بازنشستگان تحت پوشش این صندوق در سال جاری و پیگیری مستمر مطالبات آنان است.
۱۸ خرداد ۱۳۹۹
[ تعداد بازدید : ۳۸۰ ]
وام ضروری 44 هزار بازنشسته کشوری پرداخت شد
معاون معاون توسعه مدیریت و منابع صندوق بازنشستگی کشوری با بیان اینکه وام ضروری بازنشستگان کشوری «زودتر از پایان خرداد و به تعداد بیشتری» در مرحله نخست پرداخت شده از واریز نوبت اول وام ضروری 7میلیون تومانی سال 99 برای بیش از 44 هزار نفر از بازنشستگان و وظیفه بگیران این صندوق در روز گذشته (سه شنبه) خبر داد.
۱۴ خرداد ۱۳۹۹
[ تعداد بازدید : ۳۶۵ ]
​نتایج مرحله دوم وام ضروری بازنشستگان کشوری اعلام شد
مدیرکل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری از مشخص شدن نتایج ثبت نام متقاضیان دومین مرحله وام ضروری 7 میلیون تومانی بازنشستگان و وظیفه بگیران این صندوق خبر داد.
۱۳ خرداد ۱۳۹۹
[ تعداد بازدید : ۱,۱۶۶ ]
راهنمای استفاده از بیمه نامه های ملت برای بازنشستگان کشوری
بازنشستگان و وظیفه بگیران صندوق بازنشستگی کشوری چگونه می توانند از خدمت جدید این صندوق برای ارائه بیمه نامه های شرکت بیمه ملت استفاده کنند؟
۱۲ خرداد ۱۳۹۹
[ تعداد بازدید : ۳۸۰ ]
رونمایی از طرح های جدید بیمه ای برای بازنشستگان کشوری
آیین امضای تفاهم نامه اعطای بیمه نامه های تخفیفی و تقسیطی بیمه ملت به بازنشستگان و موظفین کشوری با حضور مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری، مدیرعامل بیمه ملت، نمایندگان تعدادی از کانون های بازنشستگی استان تهران و جمعی از اصحاب رسانه برگزار شد.
۱۱ خرداد ۱۳۹۹
[ تعداد بازدید : ۱,۱۰۸ ]
تاریخ عقدنامه ازدواج فرزندان از اول فروردین ۹۸ محاسبه می شود
به اطلاع بازنشستگان و وظیفه بگیران صندوق بازنشستگی کشوری می رساند که با توجه به درخواست های مکرر عزیزان برای لحاظ کردن تاریخ عقد فرزندان بازنشستگان از ابتدای سال ۱۳۹۸ و دستور و تاکید مدیرعامل صندوق مبنی بر اجرایی شدن این درخواست، تاریخ عقدنامه فرزندان بازنشستگان، موظفین و همسر وظیفه بگیر برای دریافت تسهیلات ازدواج، از اول خرداد ۹۸ به اول فروردین ۹۸ تغییر یافت.
۰۷ خرداد ۱۳۹۹
[ تعداد بازدید : ۳۸۲ ]
سوم خرداد؛ آغاز ثبت نام اینترنتی تسهیلات ازدواج فرزندان بازنشستگان کشوری
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری از آغاز ثبت نام اینترنتی سومین مرحله تسهیلات 20 میلیون تومانی ازدواج فرزندان بازنشستگان و وظیفه بگیران این صندوق از ساعت ۸ صبح روز شنبه سوم خرداد ماه خبر داد.
۰۲ خرداد ۱۳۹۹
[ تعداد بازدید : ۱,۳۰۶ ]
برای دریافت فایل الکترونیکی مجله ثمر به صورت pdf در کادر زیر آدرس ایمیل خود را وارد کنید.