جهت دریافت خدمات مورد نیاز بر روی تلفن همراه خود(نسخه اندروید) گزینه دانلود فایل را انتخاب نمایید.

توضیحات
   نرم افزار خاتم (خدمات الکترونیک تلفن و موبایل)

در راستای بهبود کیفیت ارائه خدمات الکترونیک به بازنشستگان گرامی طراحی شده است. این نرم افزار در دو نسخه اندروید و iOS منتشر شده است.
بازنشستگان گرامی میتوانند با دانلود و نصب این برنامه از خدمات الکترونیکی صندوق بازنشستگی بهره مند شوند.

برخی از قابلیت های نرم افزار خاتم به شرح زیر می باشد:

1-دریافت فیش و حکم به صورت آنلاین و ذخیره ی آن در گوشی همراه
2-ارسال درخواست و انتقادات و پیشنهادات
3-پیگیری درخواست های ارسالی
4-پیگیری نامه
5-مشاهده ی مراکز استانی،دفاتر پیشخوان،مراکز درمانی تحت پوشش صندوق
بازنشستگی و یافتن نزدیک ترین مراکز
6-اطلاع از خدمات ارائه دهنده ی مرکز مورد نظر
7-شرکت در نظر سنجی جهت افزایش رضایتمندی بازنشستگان گرامی

 

 

 

 

 

 

فیش حقوقی

بازنشسته گرامی ،در این صفحه می توانید با داشتن کدملی،شماره دفتر کل و شماره حساب،آخرین فیش حقوقی خود را مشاهده و در صورت نیاز ذخیره نمایید.در صورتی که در نرم افزار ثبت نام کرده باشید نیازی به پر کردن اطلاعات فوق نیست.

 

 

 

 حکم حقوقی

بازنشسته گرامی ،در این صفحه می توانید با داشتن کدملی،شماره دفتر کل و شماره حساب،آخرین حکم حقوقی خود را مشاهده و در صورت نیاز ذخیره نمایید.در صورتی که در نرم افزار ثبت نام کرده باشید نیازی به پر کردن اطلاعات فوق نیست.

 

 

 

 

 

 

 پیگیری نامه

بازنشسته گرامی در این صفحه می توانید با وارد کردن کد پیگیری نامه از وضعیت نامه های ارسالی  به صندوق بازنشستگی آگاه شوید.

 

 

 

 

مراکز استانی

بازنشستگان گرامی، در این صفحه می توانید:  لیست تمام مراکز استانی موجود زیر نظر صندوق بازنشستگی در کل کشور را مشاهده نمایید. برای مشاهدی مراکز استانی موجود در شهر خود، استان و شهر خود را انتخاب نمایید تا لیست کامل مراکز استانی آن شهر به همراه آدرس نمایش داده شود. برای دیدن جزییات یک مرکز و خدمات ارائه دهنده ی آن، مرکز مورد نظر خود را از لیست انتخاب نمایید. با انتخاب گزینه ی  نزدیک ترین مرکز استانی به خود را در نقشه مشاهده نمایید. هم چنین می توانید با انتخاب گزینه ی  از مسیریابی به سمت مرکز استانی نزدیک به خود مطلع شوید. با انتخاب  تمام مراکز استانی موجود در شهر انتخاب شده را، می توان در نقشه مشاهده کرد. با انتخاب هر یک از مراکز می توان وارد منوی مرکز مورد نظر شد و از خدمات و امکانات آن با خبر شد. با انتخاب گزینه ی  می توان مرکز مورد نظر را بر حسب نام و آدرس و .... جستجو کرد.

 

مراکز درمانی

 بازنشستگان گرامی در این صفحه می توانید:  لیست تمام مراکز درمانی موجود زیر نظر صندوق بازنشستگی در کل کشور را مشاهده نمایید. برای مشاهدی مراکز درمانی موجود در شهر خود، استان و شهر خود را انتخاب نمایید تا لیست کامل مراکز درمانی آن شهر به همراه آدرس نمایش داده شود. برای دیدن جزییات یک مرکز و خدمات ارائه دهنده ی آن، مرکز مورد نظر خود را از لیست انتخاب نمایید. با انتخاب گزینه ی  نزدیک ترین مرکز درمانی به خود را در نقشه مشاهده نمایید.

هم چنین می توانید با انتخاب گزینه ی  از مسیریابی به سمت مرکز درمانی نزدیک به خود مطلع شوید. با انتخاب  تمام مراکز درمانی موجود در شهر انتخاب شده را، می توان در نقشه مشاهده کرد. با انتخاب هر یک از مراکز می توان وارد منوی مرکز مورد نظر شد و از خدمات و امکانات آن با خبر شد. با انتخاب گزینه ی  می توان مرکز مورد نظر را بر حسب نام و آدرس و .... جستجو کرد.

 

 دفاتر پیشخوان

بازنشستگان گرامی در این صفحه می توانید:  آدرس دفاتر پیشخوان ارائه کننده ی خدمات صندوق بازنشستگی کشوری و امکاناتی که توسط این دفاتر ارائه می شود را مشاهده نمایید. مستقیما در همین صفحه با دفتر پیشخوان مورد نظر تماس حاصل نمایید. در نظر سنجی مربوط به کیفیت ارائه ی خدمات دفاتر پیشخوان شرکت نمایید. بازنشستگان گرامی توجه داشته باشید با شرکت در نظر سنجی دفاتر پیشخوان می توانید مدیران صندوق بازنشستگی را از وضعیت این مجموعه آگاه سازید و گامی در جهت بهبود و ارتقای کیفیت خدمت رسانی دفاترمورد نظر بردارید.

 


 

ارسال درخواست

 بازنشستگان گرامی در این صفحه می توانید درخواست ها و انتقادات خود را با کارشناسان صندوق بازنشستگی مطرح نمایید، بدین منظور باید مراحل زیر را انجام دهید. جهت پیگیری های بعدی توصیه می گردد تمام اطلاعات خود را به درستی وارد نمایید.  نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید. وارد کردن نام و نام خانوادگی الزامی نیست شماره دفترکل خود را وارد نمایید ورود شماره دفتر کل الزامی نیست اما فرآیند پیگیری درخواست را تسریع می بخشد. شهر و استان خود را انتخاب نمایید. انتخاب شهر و استان الزامی است. موضوع درخواست خود را از لیست صندوق پستی انتخاب نمایید. انتخاب صندوق پست الزامی است. در صورت تمایل جهت پیگیری های مرحله به مرحله ی درخواست ارسالی، شماره تماس و یا ایمیل خود را وارد نمایید. توجه داشته باشید ورود یک شماره تلفن همراه و یا ایمیل جهت پیگیری الزامی است. در صورت داشتن مستندات قابل ارائه به همراه درخواست، از قبیل عکس و فایل می توانید با انتخاب  مستندات خود را به پیوست ارسال نمایید متن درخواست خود را به وضوح تایپ نمایید. ارسال متن درخواست الزامی است. در صورت تمایل می توانید در خواست خود را از طریق  ضبط نموده و به صورت پیام صوتی به همراه متن درخواست خود ارسال نمایید. درهر درخواست شما می توانید یک فایل متنی و تصویری و یا صدای ضبط شده ی خود را به همراه متن درخواست ارسال نمایید.  بازنشستگان گرامی توجه داشته باشید پس از ارسال درخواست و بررسی توسط کارشناسان صندوق بازنشستگی کد پیگیری جهت پیگیری درخواست ارسال شده برای شماره همراه وارد شده پیامک شده و به آدرس ایمیلی که در خواست خود وارد کرده اید ارسال می گردد. به همین دلیل وارد کردن یکی از گزینه های شماره همراه و یا آدرس ایمیل الزامی است.  در صورتی که در نرم افزار ثبت نام نمایید در هر بار ارسال درخواست نیازی به وارد کردن اطلاعات شخصی نیست.

 

پیگیری درخواست

بازنشستگان گرامی، در این صفحه می توانید با وارد کردن شماره همراه و یا آدرس ایمیل خود به همراه کد پیگیری، از روند پاسخ گویی به درخواست خود مطلع شوید.  لازم به ذکر است کد پیگیری هر درخواست پس از بررسی اولیه توسط کارشناسان صندوق بازنشستگی، برای شما پیامک یا ایمیل می شود.  در صورتی که در نرم افزار ثبت نام نموده باشید، تنها با وارد کردن کد پیگیری می توانید وضعیت درخواست ارسالی خود را مشاهده نمایید.

 

موبایل

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اظهار نظر

رضا معتمد سبزوار
۱۳۹۷/۰۵/۱۶
0
0
1

با سلام ضمن تشکر از نرم افزار خاتم لطف نمائید جهت تکمیل نرم افزار ،بروز رسانی و همچنین دیدن فیش های حقوقی ماه های قبل را ومیزان سقف تعهدات پزشکی را درگزینه ای بگنجانید ممنون

زرین طلا سلیمانی بابادی
۱۳۹۷/۰۶/۱۵
4
0
1

باسمه تعالی با سلام و احترام وارادت برخود واجب دانستم از: 1- مجموعه اطلاعات مربوط به کاشت و نگهداری گیاهان 2- خدمت مهم مربوط به اطلاعات فرزندان بیکار 3- فضای پر از تلاش و کوشش کارکنان پایش جهت رفاه همه جانبه بازنشستگان 4- و... نهایت سپاس و تشکر خود را به حضور تقدیم می دارم. پیشنهاد می نمایم: 1- لطفا فیلم پرورش قارچ را لینک بفرمایید تا بهره برداری گردد 2- در صورتی که بتوانید بخش مشاوره حقوقی راه اندازی بفرمایید ، بسیار مهم و کارساز می باشد.

محمد حدادیان
۱۳۹۷/۰۹/۰۵
5
0
0

بسیار عالی و کارگشا و قابل استفا ه است

رجبعلی کاریزنوی
۱۳۹۷/۱۰/۰۷
0
1
0

بسیار عالی است قسمت دانلود فیش کار نمی کند

مریم صالحی کاخکی
۱۳۹۷/۱۰/۲۱
5
0
0

ممنون اززحماتتون

شمشاد ویسی
۱۳۹۷/۱۰/۳۰
5
0
0

عالی است .

عباس حیدری
۱۳۹۷/۱۱/۱۴
0
0
0

ممنون از زحمات تتون

سارا اژدهاکش
۱۳۹۷/۱۱/۲۱
0
0
0

باتشکر فراوان و سپاس

رابعه واحدی
۱۳۹۸/۰۵/۰۶
0
0
0

سپاس از خدمات ارائه شده

Kobra Azimyan
۱۳۹۹/۰۱/۲۴
0
0
0

باسلام وعرض ادب وتبریک سال نو وخداقوت. خواستم تشکر ویژه کنم نسبت به رسیدگی و نرم افزار و....خدایی در منزل تمام کارهامون با نرم افزار و گوشی انجام میشه و ترافیک ورفت وامد رو خیلی کنترل میکنه،اطلاع رسانی ها بینظیر. خداشاهده همیشه میگم کاش بازنشستگان تامین اجتماعی هم مثل این صندوق حمایت میشدند. باتشکر از صندوق بازنشستگی کشوری و حمایت شما سروران از خداوند سلامتی وعزت رو براتون خواستارم و به مدد اوستاکریم غلبه کنیم برکرونا.

سیدجواد جوادی
۱۳۹۹/۰۱/۳۱
1
0
0

بسیار ضعیف کیفیت مناسبی در ارائه خدمات مورد نیاز ندارد مثلا درخواست ارسال میکنی اما سرنوشت درخواست را خدا میداند بکجا می انجامد بنده بی خبر میماند

محمدرضا شرافتمندیاری
۱۳۹۹/۰۲/۰۱
0
0
0

باسلام بنده فایل نرم افزار خاتم را از سایت دانلود کردم اما در مرحله آخر نصب با پیغام ، نصب نشد مواجه میشوم، درصورت امکان راهنمایی بفرمائید، ممنونم

Kobra Azimyan
۱۳۹۹/۰۳/۱۱
5
0
0

باسلام. ممنونم از یکایک شما عزیزان که بفکر شان ومنزلت بزرگترها هستین،ایرادوانتقادهمیشه وهمه جاهست،کم وکسری هم همینطور.به قول معروف سفره ننداختنش یک حرف وانداختنش هزارحرف. اما اما اما مهم نیت هست که اگر هرکس نیت کارخیرداشته باشه وتلاشش رو بکنه ولو کم و..دلنشین هست. ممنون ازاون کارمندانی که توی این دینو نظام بفکرروزی حلال هستند. ممنون از زحماتتون

علی اصغر مالدار
۱۳۹۹/۰۷/۲۱
0
0
0

باسلام وخسته نباشید میخواستم بپرسم چرا برای ماکه پایان شهریور 99 بازنشست شدیم حکم همسان‌سازی نزدید واز احکام ما خبری نیست واینکه کی حکم های ما زده می‌شود با تشکر

Maral yeganh
۱۳۹۹/۰۷/۲۳
5
0
0

سلام خسته نباشین عالیه این برنامه ،تشکرمیکنم از زحماتتون

علی اکبر علی بابایی
۱۳۹۹/۰۷/۲۹
5
0
0

سلام‌خسته نباشی واقعا برنامه خوبی است باتشکر


برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 
برای دریافت فایل الکترونیکی مجله ثمر به صورت pdf در کادر زیر آدرس ایمیل خود را وارد کنید.