درمان آرتروز گردن با ورزش/فیلم
آرتروز گردن یکی از شایع ترین دردهای ناحیه ستون فقرات است که در دوران بزرگسالی به وجود می آید که با ورزش کردن نه تنها می توان از بروز این عارضه جلوگیری کرد،بلکه منجر به درمان هم می شود.گردن انسان شامل ۷ مهره است.
[ تعداد بازدید : ۱۱,۲۳۵ ]
باورهای غلط بازنشستگی (مدیریت اضطراب و استرس)/مدیریت و برنامه ریزی  اوقات فراغت
در این ویدیو دکتر احمد دلبری(متخصص طب سالمندی و رییس انجمن سالمندان ایران ) به بیان لزوم مدیریت و برنامه ریزی اوقات فراغت در دوران بازنشستگی میپردازند.
[ تعداد بازدید : ۲۱۳ ]
باورهای غلط بازنشستگی (مدیریت اضطراب و استرس)/اختلالات شناختی و حافظه
در برنامه زنده صفحه اینستاگرام صندوق بازنشستگی کشوری دکتر احمد دلبری (متخصص طب سالمندی و رییس انجمن سالمندان ایران) به بیان باور های غلط بازنشستگی در خصوص اخلالات حافظه و آلزایمر پرداختند.
[ تعداد بازدید : ۱۷۲ ]
باورهای غلط بازنشستگی (مدیریت اضطراب و استرس)/اختلال خواب و استرس
در این ویدیو دکتر احمد دلبری(متخصص طب سالمندی و رییس انجمن سالمندان ایران ) به بیان میزان خواب مناسب در سنین بازنشستگی و اثرات استرس بر کیفیت زندگی میپردازند.
[ تعداد بازدید : ۱۸۴ ]
باورهای غلط بازنشستگی (مدیریت اضطراب و استرس)/ضرورت حفظ سلامت
در این ویدیو دکتر احمد دلبری(متخصص سالمندان و رییس انجمن علمی سالمندان ایران) به بیان باورهای غلط بازنشستگی و ضرورت حفظ سلامت در این دوران میپردازند
[ تعداد بازدید : ۲۳۸ ]
باورهای غلط بازنشستگی (مدیریت اضطراب و استرس)
در برنامه زنده صفحه اینستاگرام صندوق بازنشستگی کشوری دکتر احمد دلبری (متخصص سالمندان و رییس انجمن علمی سالمندان ایران) در مورد باورهای غلط بازنشستگی (مدیریت اضطراب و استرس) صحبت کردند .
[ تعداد بازدید : ۲۳۶ ]
حفظ تعادل بدن در بزرگسالی  و تمرینهایی برای تقویت آن
در گفتگوی برنامه زنده صفحه اینستاگرام صندوق بازنشستگی کشوری که روز چهارشنبه 21 خرداد ماه با حضور دکتر سمیه سهرابی متخصص آسیب شناسی ورزشی و حرکات اصلاحی انجام شد، مسائل و مطالب مختلفی درباره حفظ تعادل بدن در بزرگسالی و تمرینهایی برای تقویت آن مطرح شد.
[ تعداد بازدید : ۱۸۸ ]
تمرین های افزایش تعادل در بدن-فیلم آموزشی
در این ویدیو دکتر سمیه سهرابی متخصص آسیب شناسی ورزشی و حرکات اصلاحی تمرینهایی به منظور افزایش قدرت تعادل دربدن که ارائه میکنند.
[ تعداد بازدید : ۳۶۱ ]
سیستمهای کنترل تعادل در بدن - قسمت 2-فیلم آموزشی
در این ویدیو دکتر سمیه سهرابی متخصص آسیب شناسی ورزشی و حرکات اصلاحی در خصوص سیستمهای کنترل تعادل دربدن که باعث حفظ تعادل میشوند توضیح میدهند
[ تعداد بازدید : ۳۱۳ ]
سیستمهای کنترل تعادل در بدن - قسمت 1-فیلم آموزشی
در این ویدیو دکتر سمیه سهرابی متخصص آسیب شناسی ورزشی و حرکات اصلاحی در خصوص سیستمهای کنترل تعادل دربدن که باعث حفظ تعادل میشوند توضیح میدهند
[ تعداد بازدید : ۳۱۸ ]
حفظ تعادل در بزرگسالی-فیلم آموزشی
با افزایش سن حفظ تعادل تحت تاثیر قرار میگیرد و باعث حس ترس از افتادن در افراد میشود در این ویدیو دکتر سمیه سهرابی متخصص آسیب شناسی ورزشی و حرکات اصلاحی در این خصوص توضیح میدهند.
[ تعداد بازدید : ۴۷۶ ]
چگونه حس بویایی خود را تقویت کنیم؟
در این ویدئو به شما گفته خواهد شد که چگونه می توانید حس بویایی خودتان را تقویت کنید.
[ تعداد بازدید : ۴,۷۹۴ ]
دیابت و تاثیرات آن بر چشم
دیابت عروق کوچک بافت های مختلف بدن را درگیر می سازد؛ در چشم، این عروق بیشتر شبکیه را تحت تأثیر قرار می دهند و باعث کم خونی چشم می شوند. در مواردی نیز این عروق در ناحیه مرکزی شبکیه یا لکه زرد موسوم به ماکولا متورم شده و افت دید به وجود می آورد. عروق جدید بسیار شکننده هستند و زمینه ای می شود تا عوارض بعدی پشت سرهم تکرار شود. لازم به توضیح است اختلال در برنامه خواب این مشکل را تشدید می کند.
[ تعداد بازدید : ۴,۳۱۸ ]
چند راه حل ساده در باغبانی
[ تعداد بازدید : ۱,۲۶۶ ]
» فیلمهای آپارات » آموزش
برای دریافت فایل الکترونیکی مجله ثمر به صورت pdf در کادر زیر آدرس ایمیل خود را وارد کنید.