چند راه حل ساده در باغبانی
[ تعداد بازدید : ۱,۵۵۵ ]
گیاهی که یک تنه سرما خوردگی و آنفلوانزا را حریف است
برگ بو یا گیاه غار یکی از ادویه های بسیار خوش طعم بوده که برای درمان سرماخوردگی و آنفلوانزا موثر است.برگ بو در پخت غذا استفاده می‌شود و طعم بسیار لذیذی دارد. همچنین این گیاه به خاطر مواد غذایی بسیار مفیدی که برای سلامت جسم دارد، یکی از گیاهان مفید به شمار می‌رود
[ تعداد بازدید : ۱۳ ]
نماد «مدیر» با بازارگردان گشایش می‌یابد/ تدابیر هلدینگ مالی برای توانمندسازی بازنشستگان
بازنشستگان به دلیل نوع معیشتشان در سن و شرایطی قرار دارند که نیازمند منابع درآمدی دیگری در کنار حقوق دریافتی خود هستند.
[ تعداد بازدید : ۱۹ ]
امکان پاسخ ۲۴ ساعته به بازنشستگان کشوری فراهم شد/ افتتاح اولین مرکز نوآوری اجتماعی
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری با اشاره به اهمیت برقراری ارتباط در دوران بازنشستگی و آسیب‌پذیر بودن ارتباطات افراد در این دوران گفت: ارتباط موثر بازنشستگان با سازمان متبوعشان یکی از ارکان جدی کمک به توانمندسازی بازنشستگان و کمک به سازمان ها در ارائه خدمات است.
[ تعداد بازدید : ۳۳ ]
کاهش حجم عضلات بدن با افزایش سن(قسمت چهارم:راهکارهای حفظ حجم عضلات بدن)-فیلم آموزشی
در قسمت چهارم گفتگویی که در برنامه زنده صفحه اینستاگرام صندوق بازنشستگی کشوری با موضوع کاهش حجم عضلانی با افزایش سن انجام شد، دکتر سهرابی متخصص آسیب شناسی ورزشی و حرکات اصلاحی به ذکر راهکارهایی برای حفظ عضلات بدن (سارکوپنیا) میپردازد .
[ تعداد بازدید : ۱,۰۰۳ ]
کاهش عضلات بدن با افزایش سن ( قسمت سوم : نشانه های بیماری)-فیلم آموزشی
در قسمت سوم گفتگویی که در برنامه زنده صفحه اینستاگرام صندوق بازنشستگی کشوری با موضوع کاهش عضلات بدن با افزایش سن(سارکوپنیا) انجام شد دکتر سهرابی متخصص آسیب شناسی ورزشی و حرکات اصلاحی به ذکر نشانه های بیماری کاهش عضلات بدن میپردازد . در قسمتهای بعدی می توانید راهکارهای کاهش این بیماری را نیز مشاهده فرمایید
[ تعداد بازدید : ۹۱۵ ]
کاهش حجم عضلات بدن با افزایش سن(قسمت دوم:عوامل تسریع بیماری)-فیلم آموزشی
در قسمت دوم گفتگویی که در برنامه زنده صفحه اینستاگرام صندوق بازنشستگی کشوری با موضوع"کاهش حجم عضلانی با افزایش سن" انجام شد دکتر سهرابی متخصص آسیب شناسی ورزشی و حرکات اصلاحی به ذکر عواملی که باعث تسریع روند بیماری کاهش عضلات بدن(سارکوپنیا) میپردازد . در قسمتهای بعدی می توانید راهکارهای کاهش این بیماری را نیز مشاهده فرمایید
[ تعداد بازدید : ۹۶۱ ]
سن و مشکلات حافظه(چرا لغات را به خاطر نمی آوریم؟)
در این ویدیو به سوالی درخصوص فراموش کردن کلمات و ارتباط آن با بیماری آلزایمر توسط دکتر پریوش خدرزاده متخصص اعصاب و روان و عضو انجمن آلزایمر ایران پاسخ داده میشود.
[ تعداد بازدید : ۱,۴۰۸ ]
سن و مشکلات حافظه(آیا مشغله زیاد باعث ایجاد فراموشی میشود؟)-فیلم آموزشی
در این ویدیو به سوالی درخصوص ایجاد فراموشی در اثر مشغله زیاد توسط دکتر پریوش خدرزاده متخصص اعصاب و روان و عضو انجمن آلزایمر ایران پاسخ داده میشود.
[ تعداد بازدید : ۱,۲۷۲ ]
سن و مشکلات حافظه(آیا بیماری فراموشی قابل پیشگیری است؟)-فیلم
در این ویدیو دکتر پریوش خدرزاده متخصص اعصاب و روان و عضو انجمن آلزایمر ایران به دلایل ایجاد بیماری آلزایمر و راههای پیشگیری از ابتلا به فراموشی میپردازند.
[ تعداد بازدید : ۱,۳۴۵ ]
سن و مشکلات حافظه(آیا آلزایمر بیماری ارثی است؟)-فیلم
در این ویدیو به سوالی درخصوص ارثی بودن بیماری آلزایمر توسط دکتر پریوش خدرزاده متخصص اعصاب و روان و عضو انجمن آلزایمر ایران پاسخ داده میشود.
[ تعداد بازدید : ۱,۲۳۹ ]
سن و مشکلات حافظه(آیا استرس و اضطراب باعث مشکلات حافظه میشود؟)
در این ویدیو به سوالی درخصوص فراموشکار شدن در رمان استرس و اضطراب توسط دکتر پریوش خدرزاده متخصص اعصاب و روان و عضو انجمن آلزایمر ایران پاسخ داده میشود.
[ تعداد بازدید : ۱,۲۸۲ ]
چه علائمی نشان دهنده مشکلات جدی حافظه هستند؟ قسمت سوم+فیلم
در این ویدیو دکتر پریوش خدرزاده متخصص اعصاب و روان و عضو انجمن آلزایمر ایران به شرح علائمی که منجر به مشکلات حافظه میشوند پرداخته و مشخصه هایی که نشان دهنده ابتلا به بیماری آلزایمر است تشریح می کند
[ تعداد بازدید : ۱,۳۴۲ ]
چه علائمی نشان دهنده مشکلات جدی حافظه هستند؟ قسمت دوم+فیلم
در این ویدیو دکتر پریوش خدرزاده متخصص اعصاب و روان و عضو انجمن آلزایمر ایران به شرح علائمی که منجر به مشکلات حافظه میشوند پرداخته و مشخصه هایی که نشان دهنده ابتلا به بیماری آلزایمر است تشریح می کند.
[ تعداد بازدید : ۱,۳۰۸ ]
چه علائمی نشان دهنده مشکلات جدی حافظه هستند؟ قسمت اول+فیلم
در این ویدیو دکتر پریوش خدرزاده متخصص اعصاب و روان و عضو انجمن آلزایمر ایران به شرح علائمی که منجر به مشکلات حافظه میشوند پرداخته و مشخصه هایی که نشان دهنده ابتلا به بیماری آلزایمر است تشریح می کند
[ تعداد بازدید : ۱,۲۶۴ ]
» فیلمهای آپارات » آموزش
برای دریافت فایل الکترونیکی مجله ثمر به صورت pdf در کادر زیر آدرس ایمیل خود را وارد کنید.