» پیشگیری از آلزایمر
گزارش فعالیت های سفیران انجمن آلزایمر ایران در استان فارس
فعالیت های سه ماهه اردیبهشت تا تیر ۹۷ سفیران انجمن آلزایمر ایران در استان فارس
فعالیت های خرداد ماه سفیران انجمن آلزایمر ایران در استان کرمانشاه
تشکیل کارگاه آموزشی آشنایی و پیشگیری از بیماری آلزایمر
برگزاری چهارمین دوره آموزشی پیشگیری از بیماری آلزایمر
چهارمین دوره آموزشی پیشگیری از بیماری آلزایمر ویزه بازنشستگان کشوری استان کرمانشاه برگزار خواهد شد.
حضور سفیران پیشگیری از بیماری آلزایمر استان فارس در غرفه سلامت دانشکده علوم پزشکی شیراز
به مناسبت هفته سلامت و با شعار جهانی"" پوشش همگانی سلامت برای همه "" سفیران پیشگیری از آلزایمر استان فارس با تاکید به نقش و جایگاه آموزش و اطلاع رسانی ، در روز چهارشنبه 5 اردیبهشت ماه با حضور خود در غرفه های سلامت علوم پزشکی شیراز آماده پاسخگویی به سوالات شما در خصوص بیماری آلزایمر هستند.
گردهمایی سفیران پیشگیری از بیماری آلزایمر
در گردهمایی سفیران پیشگیری از بیماری آلزایمر از انجمن آلزایمر ایران بازدید به عمل آمد.
اهدا لوح تقدیر انجمن آلزایمر ایران به صندوق بازنشستگی کشوری
در دومین گردهمایی سفیران پیشگیری ازآلزایمر که در روز دوشنبه 14 اسفند ماه با حضور سفیران پیشگیری از بیماری آلزایمر برگزار گردید مدیر عامل انجمن آلزایمر ایران با اهدای لوح تقدیر به مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری از همکاری های مدبرانه و دلسوزانه این صندوق در طی دو سال گذشته با انجمن تشکر و قدردانی کرد.
خانه امید کرمانشاه میزبان کارگاه آموزشی کنترل بیماری های سالمندی
کارگاه آموزشی پیشگیری و کنترل بیماری های سالمندی با حضور جمعی از بازنشستگان کشوری استان کرمانشاه در خانه امید بازنشستگان برگزار شد.
کارگاه آموزشی پیشگیری از بیماری های سالمندی
برگزاری کارگاه آموزشی پیشگیری از بیماری های دوران سالمندی ویژه بازنشستگان کشوری استان کرمانشاه در روز چهارشنبه 9 اسفند ماه 96
برگزاری کارگاه آموزشی پیشگیری و کنترل بیماری های سالمندی در کردستان
کارگاه آموزشی پیشگیری و کنترل بیماری های سالمندی با حضور جمعی از بازنشستگان کشوری استان کردستان در سالن آمفی تئاتر سرای سالمندان سنندج برگزار شد.
سومین کارگاه آموزشی پیشگیری از آلزایمر
سومین کارگاه آموزشی پیشگیری از آلزایمر درتاریخ 1396/12/3-روز پنج شنبه ساعت 10صبح در خانه امید بازنشستگان استان کرمانشاه برگزار میشود.
برگزاری کارگاه آموزشی پیشگیری از بیماری آلزایمر ویژه بازنشستگان استان تهران
سومین کارگاه آموزشی پیشگیری از بیماری آلزایمر در روز سه شنبه 17 بهمن ماه با تلاوت کلام الله مجید و پخش سرود ملی با شرکت بیش از 150نفر از بازنشستگان شهر تهران آغاز شد.
کارگاه آموزشی پیشگیری از بیماری های سالمندی - اهواز
کارگاه آموزشی پیشگیری از بیماری های سالمندی ( شامل بیماری های قلبی، عفونی، آلزایمر، پارکینسون ، دیابت و پوکی استخوان) در روز یکشنبه مورخ ۹۶/۱۱/۱ در خانه امید بازنشستگان کشوری اهواز برگزار شد.
کارگاه آموزشی پیشگیری ازآلزایمر وکنترل بیماری سالمندی در کرمانشاه
کارگاه آموزشی پیشگیری ازآلزایمر وکنترل بیماری سالمندی روز سه شنبه مورخ 96/10/26 با حضور جمعی از بازنشستگان در محل خانه امید برگزار شد.
کارگاه آموزشی پیشگیری از بیماری های سالمندی - اهواز
کارگاه آموزشی پیشگیری از بیماری های سالمندی ( شامل بیماری های قلبی، عفونی، آلزایمر، پارکینسون ، دیابت و پوکی استخوان) در روز یکشنبه مورخ ۹۶/۱۱/۱ برگزار میشود.
دومین دوره کارگاه اموزشی پیشگیری از الزایمر استان کرمانشاه
دومین کارگاه اموزشی پیشگیری از بیماری آلزایمر با همت کانون بازنشستگان آموزش و پرورش کرمانشاه و اساتید برجسته در روز سه شنبه 26 دی ماه برگزار میگردد.
استقبال بیش از 400 بازنشسته شاهرودی از کارگاه آموزشی پیشگیری از آلزایمر
استقبال پرشور بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری از کارگاه آموزشی کنترل و پیشگیری از بیماری آلزایمر در شهرستان شاهرود
همایش کنترل بیماری های سالمندی در شهرستان گنبد کاووس
همایش کنترل بیماری های سالمندی (پیشگیری از بیماری آلزایمر )در شهرستان گنبد کاووس ویژه بازنشستگان و خانواده آنها برگزار شد.
سمینار کنترل و پیشگیری بیماریهای سالمندی در استان گلستان
به منظور کنترل و پیشگیری بیماریهای سالمندی، مدیریت صندوق بازنشستگی استان گلستان با همکاری انجمن آلزایمر، در نظر دارد سمیناری در این خصوص مورخ 14 دی ماه در شرق استان برگزار نماید.
گزارش آذر ماه سفیران انجمن آلزایمر ایران در کرمان
گزارش آذر ماه سفیران انجمن آلزایمر ایران در کرمان به شرح زیر می باشد.
گزارش آذر ماه سفیران انجمن آلزایمر ایران در استان فارس
گزارش آذر ماه سفیران انجمن آلزایمر ایران در شیراز به نقل از سفیران انجمن آلزایمر ایران در شیراز(آزاده سیفی، ناهید مختاری، علیرضا روشن)
گزارش آذر ماه سفیران انجمن آلزایمر ایران در کردستان
گزارش آذر ماه سفیران انجمن آلزایمر ایران در کردستان به نقل از خانم بهجت احسن، سفیر انجمن آلزایمر ایران در کردستان
آموزش ۱۳۰ سفیر مبارزه با آلزایمر
صندوق بازنشستگی کشوری سال گذشته، با هماهنگی انجمن آلزایمر ایران ۱۳۰ بازنشسته را به عنوان سفیر مبارزه با آلزایمر آموزش داده است.
دیابت و آلزایمر محور دوره های آموزشی در آذربایجان غربی
مدیر صندوق بازنشستگی کشوری در استان آذربایجان غربی گفت: کارگاه های آموزشی آلزایمر و تغذیه سالم، دیابت و راه های پیشگیری از آن و ارتباط رنگ ها با توانایی ذهنی، در خانه امید بازنشستگان ارومیه برگزار شد.
ضرورت اجرای برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی برای پیشگیری از آلزایمر
مدیر صندوق بازنشستگان کشوری استان کردستان، گفت: رسالت این صندوق علاوه بر پرداخت حقوق به بازنشستگان تحت پوشش، اجرای برنامه های فرهنگی، اجتماعی و آموزشی است.
برگزاری دومین دوره آموزشی آلزایمر برای بازنشستگان کشوری همدان
دومین دوره آموزشی آلزایمر ویژه بازنشستگان کشوری استان همدان با حضور ۲۷۰ نفر از پیشکسوتان، روسای کانون های بازنشستگی و جمعی از مسوولان استانی در محل سالن اجتماعات خانه معلم همدان برگزار شد.
برگزاری کارگاه پیشگیری از آلزایمر در خانه امید اهواز
مدیر صندوق بازنشستگی کشوری در استان خوزستان از برگزاری کارگاه پیشگیری از آلزایمر در شهرهای مختلف این استان، با همکاری دانشگاه های علوم پزشکی اهواز، دزفول، بهبهان، آبادان و شوشتر، کانون های بازنشستگی و سفیران آلزایمر خبر داد.
به مناسب روز جهانی «آلزایمر» : فراموش کردن چه زمانی نشانه دمانس است؟
30 شهریور، 21 سپتامبر روز جهانی آلزایمر شناخته شده است. بنابر آمار انجمن آلزایمر ایران هر 3 ثانیه یک نفر به آلزایمر مبتلا می شود. هر ساله در این روز افراد مبتلا به این بیماری، مراقبین و انجمن ها در سراسر دنیا، روز جهانی بیماری آلزایمر را گرامی می دارند به همین بهانه با یک متخصص در رابطه با بیماری آلزایمر به گفت و گو نشسته ایم.
رئیس انجمن آلزایمر ایران:سند ملی "دمانس" تصویب شود
رئیس انجمن آلزایمر ایران تاکید کرد: سند ملی "دمانس" باید هرچه زودتر تصویب شود؛ چرا که هزینه مراقبت از بیماری آلزایمر سنگین است و خانواده‌ها را دچار فرسودگی می‌کند.
برگزاری دومین کارگاه آموزشی پیشگیری از بیماری آلزایمر برای بازنشستگان استان تهران
دومین کارگاه آموزشی پیشگیری از بیماری های آلزایمر برای جمعی از بازنشستگان استان تهران با همکاری انجمن آلزایمر ایران و حمایت اداره کل بازنشستگی استان تهران روز دوشنبه 23 مردادماه 96در باشگاه فرهنگیان تهران برگزار گردید.
گزارش ارسالی از فعالیتهای سفیران پیشگیری از آلزایمر استان فارس
دراین گزارش به ذکر فعالیتهای سالانه انجام شده سفیران پیشگیری از آلزایمر استان فارس در خصوص آشنایی بازنشستگان عزیز با بیماری آلزایمر ,علائم هشدار دهنده وراه های پیشگیری از ابتلا به آن پرداخته شده است.
گارگاه آموزشی پیشگیری از بیماری آلزایمر برای بازنشستگان استان تهران
نخستین گارگاه آموزشی پیشگیری از بیماری آلزایمر برای آشنایی روسای کانون های بازنشستگی استان تهران توسط اداره کل بازنشستگی استان تهران با همکاری انجمن آلزایمر ایران روز دوشنبه ۱۶ مرداد ماه در محل باشگاه فرهنگیان تهران با دعوت هیئت مدیره کانون ها تشکیل گردید.
برگزاری کارگاههای آموزشی توانبخشی و شیوه های مراقبت از بیماران مبتلا به آلزایمر
کارگاه اموزشی توانبخشی و شیوه های مراقبت از بیماران مبتلابه الزایمر با حضور بازنشستگانی از سراسر کشور به همت صندوق بازنشستگی کشوری وهمکاری انجمن الزایمر ایران و مدیریت بازنشستگی خراسان رضوی صبح امروز چهارشنبه آغاز به کار کرد.
دومین کارگاه آموزشی و آگاهی بخشی در خصوص آلزایمر در روز دوم آذرماه سال جاری با حضور  روسای کانون بازنشستگان استان فارس برگزار گردید
با همت مدیر محترم استان فارس و رابطین استان که در کارگاه اخیر در مشهد مقدس شرکت داشتند ,دومین کارگاه آموزشی و آگاهی بخشی در خصوص آلزایمر در روز دوم آذرماه سال جاری با حضور روسای کانون بازنشستگان استان فارس برگزار گردید.
گزارش ارسالی سفیران بیماری آلزایمر بوشهر
روز پنجم دیماه 1395 کارگاه آموزشی یک روزه شناخت بیماری آلزایمر و راه های پیشگیری از آن به همت آقای شیخ سقا و خانم ثابت از اعضای سفیران بیماری آلزایمر با مشارکت بنیاد فرزانگان جهاندیده استان، انجمن خیریه آوای نور، شرکت ایرانگردی و جهانگردی و با حضور کلیه مدیران و کارشناسان کانون های بازنشستگی استان بوشهر برگزار گردید.

بازدید کننده گرامی:

نظر به فعالیت روز افزون استانهای کشور در حوزه اطلاع رسانی و تعامل با بازنشستگان عزیز این صفحه اختصاص داده شده است.

برای مشاهده صفحه اختصاصی هر یک از استانها در پورتال پایش روی نام استان  کلیک فرمایید.

یادآوری می شود در سایت اختصاصی هریک از استان علاوه بر فعالیتهای استان و تابلوهای اطلاع رسانی سفیران هشت حوزه تخصصی همراه با اسامی بازنشستگان داوطلب همکاری قابل همکاری دسترسی است.

 

برای مشاهده وب سایت انجمن آلزایمر ایران اینجا را کلیک نمایید.

برای دریافت فایل الکترونیکی مجله ثمر به صورت pdf در کادر زیر آدرس ایمیل خود را وارد کنید.