ضرورت اجرای برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی برای پیشگیری از آلزایمر
مدیر صندوق بازنشستگان کشوری استان کردستان، گفت: رسالت این صندوق علاوه بر پرداخت حقوق به بازنشستگان تحت پوشش، اجرای برنامه های فرهنگی، اجتماعی و آموزشی است.
برگزاری دومین دوره آموزشی آلزایمر برای بازنشستگان کشوری همدان
دومین دوره آموزشی آلزایمر ویژه بازنشستگان کشوری استان همدان با حضور ۲۷۰ نفر از پیشکسوتان، روسای کانون های بازنشستگی و جمعی از مسوولان استانی در محل سالن اجتماعات خانه معلم همدان برگزار شد.
برگزاری کارگاه پیشگیری از آلزایمر در خانه امید اهواز
مدیر صندوق بازنشستگی کشوری در استان خوزستان از برگزاری کارگاه پیشگیری از آلزایمر در شهرهای مختلف این استان، با همکاری دانشگاه های علوم پزشکی اهواز، دزفول، بهبهان، آبادان و شوشتر، کانون های بازنشستگی و سفیران آلزایمر خبر داد.
به مناسب روز جهانی «آلزایمر» : فراموش کردن چه زمانی نشانه دمانس است؟
30 شهریور، 21 سپتامبر روز جهانی آلزایمر شناخته شده است. بنابر آمار انجمن آلزایمر ایران هر 3 ثانیه یک نفر به آلزایمر مبتلا می شود. هر ساله در این روز افراد مبتلا به این بیماری، مراقبین و انجمن ها در سراسر دنیا، روز جهانی بیماری آلزایمر را گرامی می دارند به همین بهانه با یک متخصص در رابطه با بیماری آلزایمر به گفت و گو نشسته ایم.
رئیس انجمن آلزایمر ایران:سند ملی "دمانس" تصویب شود
رئیس انجمن آلزایمر ایران تاکید کرد: سند ملی "دمانس" باید هرچه زودتر تصویب شود؛ چرا که هزینه مراقبت از بیماری آلزایمر سنگین است و خانواده‌ها را دچار فرسودگی می‌کند.
برگزاری دومین کارگاه آموزشی پیشگیری از بیماری آلزایمر برای بازنشستگان استان تهران
دومین کارگاه آموزشی پیشگیری از بیماری های آلزایمر برای جمعی از بازنشستگان استان تهران با همکاری انجمن آلزایمر ایران و حمایت اداره کل بازنشستگی استان تهران روز دوشنبه 23 مردادماه 96در باشگاه فرهنگیان تهران برگزار گردید.
گزارش ارسالی از فعالیتهای سفیران پیشگیری از آلزایمر استان فارس
دراین گزارش به ذکر فعالیتهای سالانه انجام شده سفیران پیشگیری از آلزایمر استان فارس در خصوص آشنایی بازنشستگان عزیز با بیماری آلزایمر ,علائم هشدار دهنده وراه های پیشگیری از ابتلا به آن پرداخته شده است.
گارگاه آموزشی پیشگیری از بیماری آلزایمر برای بازنشستگان استان تهران
نخستین گارگاه آموزشی پیشگیری از بیماری آلزایمر برای آشنایی روسای کانون های بازنشستگی استان تهران توسط اداره کل بازنشستگی استان تهران با همکاری انجمن آلزایمر ایران روز دوشنبه ۱۶ مرداد ماه در محل باشگاه فرهنگیان تهران با دعوت هیئت مدیره کانون ها تشکیل گردید.
برگزاری کارگاههای آموزشی توانبخشی و شیوه های مراقبت از بیماران مبتلا به آلزایمر
کارگاه اموزشی توانبخشی و شیوه های مراقبت از بیماران مبتلابه الزایمر با حضور بازنشستگانی از سراسر کشور به همت صندوق بازنشستگی کشوری وهمکاری انجمن الزایمر ایران و مدیریت بازنشستگی خراسان رضوی صبح امروز چهارشنبه آغاز به کار کرد.
دومین کارگاه آموزشی و آگاهی بخشی در خصوص آلزایمر در روز دوم آذرماه سال جاری با حضور  روسای کانون بازنشستگان استان فارس برگزار گردید
با همت مدیر محترم استان فارس و رابطین استان که در کارگاه اخیر در مشهد مقدس شرکت داشتند ,دومین کارگاه آموزشی و آگاهی بخشی در خصوص آلزایمر در روز دوم آذرماه سال جاری با حضور روسای کانون بازنشستگان استان فارس برگزار گردید.
گزارش ارسالی سفیران بیماری آلزایمر بوشهر
روز پنجم دیماه 1395 کارگاه آموزشی یک روزه شناخت بیماری آلزایمر و راه های پیشگیری از آن به همت آقای شیخ سقا و خانم ثابت از اعضای سفیران بیماری آلزایمر با مشارکت بنیاد فرزانگان جهاندیده استان، انجمن خیریه آوای نور، شرکت ایرانگردی و جهانگردی و با حضور کلیه مدیران و کارشناسان کانون های بازنشستگی استان بوشهر برگزار گردید.

برای مشاهده وب سایت انجمن آلزایمر ایران اینجا را کلیک نمایید.